Mozolani Trainings Fitness Cluby

O NÁS

MOZOLANI FITNESS ZOC MAX


Do priestorov v ZOC Max Žilina sme sa začiatkom novembra 2014 presťahovali z objektu Dapa na Solinkách, v ktorom sme boli od roku 2008. Dôvodom tejto zmeny bolo to, že si naši klienti zaslúžia viac. Fitko v ZOC Max je prijateľné pre všetkých, aj pre náročnejších klientov.

FITNESS KAVIAREŇ


Súčasťou Mozolani Fitness v ZOC Max je aj moderná kaviareň, ktorá dýcha tou správnou atmosférou. Jej príjemné prostredie nabáda k spoločenským stretnutiam, je vhodným miestom na stretnutia s priateľmi či obchodnými partnermi. Kaviareň ponúka teplé a studené nápoje, nielen tie zdravé, ale aj ľahké alko nápoje.

FITNESS SHOPS


V športových obchodoch Mozolani Fitness Shops (ZOC Max Žilina, OC Laugaricio Trenčín) si môžete kúpiť všetky druhy najkvalitnejších doplnkov výživy, športové oblečenie pre fitness a voľný čas americkej značky Gorilla Wear, pomôcky na cvičenie a pod.
Nájdete nás

Kontakty, informácie, lokalita


Mozolani Fitness Solinky sa nachádza v zábavno-obchodnom centre MAX v Žiline. Je to najlepšie fitko v Žiline, celková rozloha aj so zázemím je 1150 m², nájdete tu aj fitness kaviareň a fitness shop.
Otváracie hodiny
Po – Pia
5.30 – 22.00 h


So – Ne
7.00 – 21.00 h
Po – Pia
6.00 – 22.00 h


So – Ne
7.00 – 20.00 h
Po – Pia
6.00 – 12.00 h
14.00 - 21.00 h

So – Ne
8.30 – 20.00 h
Po – Pia
6.00 – 22.00 h


So – Ne
8.00 – 21.00 h
Cenník

Aktuálny cenník


Aktuálny cenník služieb v Mozolani Trainings Fitness Clube na Solinkách v Žiline je platný od 4.9.2017. Uvádzané ceny sú s DPH.
Aktuálne akcie

Vyberte si osobného trénera!


Chcete cvičiť a neviete ako? Zverte sa do rúk profesionálom a dosiahnete najlepšie výsledky. Je dobré mať vedľa seba človeka, ktorý vám rozumie, vie čo potrebujete a vie ako to dosiahnuť. Jedine u nás získate hodiny s osobným trénerom zadarmo!
Špeciálne programy

EASY BODY PRE ŽENY


Vyskúšali ste už všemožné diéty, cviky, „zázračné“ prípravky a ručička na váhe vás ešte stále nepotešila? Častou príčinou neúspešného chudnutia je nesprávny životný štýl, slabá motivácia a nedostatočná informovanosť.

BEST BODY PRE MUŽOV


Nie ste spokojný so svojou postavou alebo si jednoducho chcete zlepšiť kondíciu? Potom vyskúšajte kondičné a tvarovacie kurzy BEST BODY. Pravidelným cvičením v kombinácii so sebadisciplínou, pevnou vôľou a vhodným jedálničkom dokážete s našou pomocou splniť svoje ciele.

Individuálny tréningový plán


Naše služby môže využívať skutočne každý, kto má záujem urobiť niečo pre svoje zdravie bez ohľadu na vek a športové ambície. Klient má po úvodnej diagnostike a na základe spoločne formulovaných cieľov možnosť zostavenia individuálneho tréningového plánu.