MOZOLANI CLASSIC

MOZOLANI PRO CLASSIC 2015 Z POVERENIA SAKFST, VSTUPENKY UŽ V PREDAJI

Pridané: 20.03.2015


Z poverenia SAKFST sa v sobotu 25. apríla uskutoční v bratislavskom Istropolise prestížna medzinárodná pohárová súťaž Mozolani Pro Classic 2015. Amatéri budú súťažiť v kulturistike (muži) a bikiny fitness (ženy), profesionálna vetva bude mať kategóriu Men's Pro Bodybuilding 212 lbs. 

Po druhý raz v histórii Slovenska sa na jednom pódiu predstaví profesionálna a amatérska špička v kulturistike. Fanúšikovia kulturistiky a fitness nám na štyroch doterajších ročníkoch Mozolani Classic potvrdili, že sme sa vybrali správnou cestou. Sme presvedčení o tom, že aj teraz sme sa rozhodli pre dobrú voľbu. Po druhý raz budú na Slovensku súperiť profesionálni kulturisti kategórie do 212 libier.

 

Dejisko súťaže – Istropolis

Mozolani Pro Classic 2015 má ambíciu nadviazať na všetko to dobré, čo sa nám v predošlých ročníkoch podarilo a byť jedným z najvýznamnejším športovým podujatím v kulturistike a fitness v histórii Slovenska. Prvé štyri ročníky sa uskutočnili v Žiline, ale tentoraz sme sa rozhodli pre Bratislavu. Zmena je život. Bratislava je hlavným mestom Slovenska a má dobré podmienky na to, aby sa v nej mohla konať táto exkluzívna súťaž. Dejiskom podujatia bude Dom odborov Istropolis, kde diváci, ale i pretekári nájdu väčší komfort. Pre pretekárov je pripravená špeciálna ponuka ubytovania, ktorá zahrňuje mnoho ďalších výhod. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať na: mpc@mozolani.com.

 

Súťažné kategórie

Mozolani Pro Classic 2015 sa uskutoční v sobotu 25. apríla. Amatéri budú súťažiť v kategóriách kulturistika do 75 kg, do 85 kg, nad 85 kg, bikiny fitness v nízkej, strednej a vysokej kategórii. Profesionálnou kategóriou bude Pro Bodybuilding 212 lbs. Špičkoví pretekári v top forme a oku lahodiace bikini fitness v najlepšej fazóne sú zárukou najvyššej kvality.

 

Vstupenky už v predaji

Vzhľadom na jedinečný charakter tejto veľkolepej súťaže sa očakáva veľký záujem zo strany fanúšikov. Veríme, že pre priaznivcov kulturistiky a fitness to bude deň plný neopakovateľných zážitkov, emócii, ale predovšetkým krásnych tiel, vypracovaných postáv a svalov.

Zabezpečte si vstupenky včas, aby ste nezmeškali toto veľkolepé defilé svalov a krásy!

Vstupenky sú v predaji TU

Okrem toho sme pre fajšmekrov pripravili skutočne zaujímavú ponuku v podobe VIP balíčkov, ktoré zahrňujú exkluzívne miesta a banket. Pre viac informácii nás kontaktujte na: mpc@mozolani.com.

Ponuka VIP balíčka TU

 

Športová výstava Expo

Diváci si okrem súťaže budú môcť pozrieť aj Expo výstavu športových potrieb, doplnkov výživy a ďalších výrobkov, spojených s kulturistikou, fitness a zdravou stravou. Radi by sme touto cestou oslovili aj vystavovateľov, ktorí majú záujem odprezentovať svoje produkty, nech nás kontaktujú na: mpc@mozolani.com.

 

Posila v organizačnom tíme

Mozolani Pro Classic 2015 bude organizačne opäť pod vedení Andreja Mozolániho a „staro-novej“ posily Ing. Michaely Kováčovej, ktorá sa tento rok nebude starať len o organizačnú časť priamo počas sútaže, ale bude sa spolupodieľať aj na celej príprave tejto fantastickej udalosti ako obchodná partnerka.

 

To sa oplatí vidieť!

Veríme, že Mozolani Pro Classic 2015 bude športovým sviatkom! Bude to úžasné predstavenie, galaprehliadka fantastických výkonov pretekárov, za ktorými stojí veľa driny a odriekania. Bude to športový príbeh o tom, aká krásna, ale zároveň náročná vie byť kulturistika. Na Slovensko tak po roku prídu hviezdy a osobnosti profesionálneho neba, niekoľkonásobní účastníci Olympie a víťazi rôznych profi-súťaží vo svete, ktorí budú veľkým magnetom pre divákov. Veríme, že nás prídete podporiť aj vy!

 

Andrej Mozoláni, promotér MOZOLANI PRO CLASSIC 2015