MOZOLANI CLASSIC

MOZOLANI PRO CLASSIC 2015 sa uskutoční v sobotu 25. apríla v Bratislave!

Pridané: 10.02.2015


A je to tu! Po druhý raz v histórii Slovenska sa na jednom pódiu predstaví profesionálna a amatérska špička v kulturistike a bikiny fitness. Fanúšikovia kulturistiky a fitness nám na štyroch doterajších ročníkoch Mozolani Classic potvrdili, že sme sa vybrali správnou cestou. Sme presvedčení o tom, že aj teraz sme sa rozhodli pre dobrú voľbu. Po druhý raz budú na Slovensku súperiť profesionálni kulturisti kategórie do 212 libier.


 
Mozolani Classic 2015 má ambíciu nadviazať na všetko to dobré, čo sa nám v predošlých ročníkoch podarilo a byť jedným z najvýznamnejším športovým podujatí v kulturistike a fitness v histórii Slovenska. Vzhľadom na jedinečný charakter tejto veľkolepej súťaže sa očakáva veľký záujem zo strany fanúšikov. Prvé štyri ročníky sa uskutočnili v Žiline, ale tentoraz sme sa rozhodli pre Bratislavu. Zmena je život. Bratislava je hlavným mestom Slovenska a má dobré podmienky na to, aby sa v nej mohla konať táto exkluzívna súťaž. Dejiskom podujatia bude Dom odborov Istropolis, kde diváci, ale i pretekári nájdu väčší komfort. Veríme, že pre fanúšikov to bude deň plný neopakovateľných zážitkov, emócii, ale predovšetkým krásnych tiel, vypracovaných postáv a svalov. 
 
Mozolani Classic 2015 sa uskutoční v sobotu 25. apríla 2015. Amatéri budú súťažiť v kategóriách kulturistika do 75 kg, do 85 kg, nad 85 kg, bikiny fitness v nízkej, strednej a vysokej kategórií.Profesionálnou kategóriou bude Pro Bodybuilding 212 lbs. 
Špičkoví pretekári v top forme a oku lahodiace bikini fitness v najlepšej fazóne sú zárukou najvyššej kvality. 
 
Piaty ročník Mozolani Pro Classic bude organizačne opäť pod vedení Andreja Mozolániho a "staro- novej" posily Ing. Michaely Kováčovej, ktorá sa tento rok nebude starat len o organizačnu čásť priamo počas sutaže, ale bude sa spolupodieľať aj na celej príprave tejto fantastickej udalosti ako obchodná partnerka. 
 
Veríme, že Mozolani Classic 2015 bude športovým sviatkom! Bude to úžasné predstavenie, galaprehliadka fantastických výkonov pretekárov, za ktorými stojí veľa driny a odriekania. Bude to športový príbeh o tom, aká krásna, ale zároveň náročná vie byť kulturistika. Na Slovensko tak po roku prídu hviezdy a osobnosti profesionálneho neba, niekoľkonásobní účastníci Olympie a víťazi rôznych profi-súťaží vo svete, ktorí budú veľkým magnetom pre divákov. Veríme, že nás prídete podporiť aj vy!" 
 
 
Andrej Mozoláni