MOZOLANI CLASSIC

Veľká vďaka patrí našim partnerom, ktorí prispeli k vysokej kvalite podujatia

Pridané: 12.05.2014


Ďakujeme všetkým partnerom a sponzorom, ktorí finančnými príspevkami a vecnými cenami prispeli k organizačnému úspechu podujatia a vysokej kvalite súťaže. Aj vďaka nim sme úspešne zvládli 4. ročník Mozolani Classic, ktorý bol v tomto roku historický tým, že sa na jednom pódiu stretli amatéri i profesionáli.


Na snímke sú Andrej Mozoláni a zástupca generálneho partnera spoločnosti Tetras.

 

Vážení obchodní partneri, milí priatelia, dovoľujeme si vám touto cestou ešte raz poďakovať za vašu pomoc a podporu pri organizovaní Mozolani Classic 4, ktorý sa konal 3. a 4. mája 2014 v Doxxbet aréne v Žiline. Bol to kulturistický sviatok, bol to festival skvelých športových výkonov. Diváci, ktorých do hľadiska prišlo počas dvoch dní vyše 4000, videli strhujúce súboje amatérov i profesionálov. Podujatie splnilo svoj účel, malo dôstojný priebeh a bolo najprestížnejšie zo všetkých doterajších ročníkov. Vďaka vám sme mohli zvýšiť úroveň a pritiahnuť ďalších fanúšikov ku kulturistike a fitness. Spoluprácu s vami a partnerstvá si veľmi vážime. Veríme, že vašu priazeň sme nesklamali.

Táto súťaž sa mohla uskutočniť vďaka partnerom, ktorí sú uvedení v zozname.

 

ĎAKUJEME!

 

 

Mozolani Classic 4 podporili – generálny partner: Tetras Translations. Hlavný partner: Hotel BONAPARTE, Mozolani The Fitness Authority. Top partner: Amix Nutrition. Partneri: Scitec Nutrition, VISION, Kompava, Kvety VERA, Extrifit, HAVANACARS, Mesto Žilina, J.J. DARBOVEN, NUTREND, Holiday Inn Žilina, NEBBIA, SAKFST, OLYMPIC CASINO, SUAR, Olympia Amateur Europe Prague 2014, IFBB Professional League, J. Maskaľ, INTER-VION, Aloxxi, VOSTOK EUROPE, Marionnaud, HI TEC Nutrition. Hlavný web mediálny partner: EastLabs. Mediálni partneri: Muscle&Fitness, Sport.sk, SVĚT KULTURISTIKY, ŽILINEC, EURÓPA 2, Ronnie.cz.

Na snímke sú Andrej Mozoláni a zástupca hlavného partnera spoločnosti Hotel Napoleon.

 

Na snímke sú zľava: zástupca jedného z partnerov spoločnosti J. Maskaľ, víťazka kategórie Pro Figure Natália Lenártová-Revajová, zástupca generálneho partnera spoločnosti Tetras a bronzová v Pro Figure Zsuzsanna Toldiová (Maďarsko).

 

Na snímke sú Andrej Mozoláni a zástupca Top partnera spoločnosti Amix.