MOZOLANI CLASSIC

Andrej absolvuje obed s promotérom Olympie

Pridané: 27.09.2013


Andrej Mozoláni spolu so svojou manželkou Ankou budú chcieť v Las Vegas na výstave Expo v rámci Olympie Weekendu čo najlepšie odprezentovať svoje pripravované podujatie Mozolani Pro Classic 2014.


V tomto úsilí im pomáhajú aj členovi Eastlabs Teamu, ktorí sú tiež v Las Vegas. Andrej už mal krátke pracovné stretnutie s promotérom Olympie Robinom Changom, ale viac času na dlhší rozhovor bude až po súťaži. Konkrétne v nedeľu 29. septembra absolvuje Andrej Mozoláni pracovný obed s Robinom Changom, kde by mali hlavne debatovať o Mozolani Pro Classic 2014.

Organizátori Olympia Weekendu oceňujú pozvaných hostí uvítacími" darčekmi, ktoré obsahujú okrem iného aj pozvanie na osobné stretnutie s vedením IFBB PRO, presnejšie s promotérom Olympia Weekendu Robinom Changom. V tomto roku dostal darček nielen EastLabs Team, ale aj promotér Mozolani Pro Classic 2014  Andrej Mozoláni. On i Igor Kopček sa v Las Vegas naozaj činia. Ako informuje web eastlabs.sk, oslovili Badera Bodaia z Kuvajtu, ktorý bol voči ním dosť ústretový.

V Oxygen Gyme Badera, s ktorým má Eastlabs Team nadštandardné vzťahy, trénuje Big Ramy. Andrej obratom ruky pozval Bodaia na Mozolani Classic 2014. Na budúcoročných medzinárodných majstrovstvách Slovenska v kulturistike v Žiline (Mozolani Classic 2014) by teda mohla štartovať aj silná výprava najlepších amatérskych kulturistov Kuvajtu, ale na pódiu sa možno objavia aj traja profesionálni kulturisti z tejto arabskej krajiny, ktorí chcú prestupiť do kategórie 212 lbs.

Mozolani Classic Team odcestoval do Las Vegas spolu s Eastlabs Teamom (Eastlabs je hlavným mediálnym partnerom Mozolani Pro Classic). Všetci sa už tešia na Olympia Weekend (26. – 29. 9.). Okrem sledovania fantastických profesionálnych pretekov v kulturistike tam budú mať aj iné poslanie.

OLYMPIA EXPO

Organizátori Mozolani Classic a Mozolani Pro Classic budú mať na Expe, ktoré je súčasťou podujatia Olympia Weekend, samostatný prezentačný stánok. Na tomto stánku bude v sobotu 28. 9. v čase od 10.00 do 12.00 h svojim fanúšikom k dispozícii aj účastník Mr. Olympia 2013, nemecký profesionálny kulturista Dennis Wolf.

Olympia Expo bude výstavou športových potrieb, doplnkov výživy a ďalších výrobkov, spojených s kulturistikou a fitness. Andrej Mozoláni ako promotér pripravovaného Mozolani Weekendu 2014 na margo toho povedal: „V rámci našich promo aktivít tam budeme mať svoje zastúpenie a samostatný prezentačný stánok, čo je veľký úspech. Doteraz žiaden slovenský vystavovateľ alebo promotér nemal na Expe v Las Vegas samostatný prezentačný stánok, ale nám sa to podarilo. Málokto si to uvedomuje, ale dostať sa na Olympiu, to je veľká vec. Ten istý stánok budeme mať potom aj na EVL´S Expo v Prahe. Na oboch podujatiach budeme propagovať našu akciu a pozývať pretekárov na našu súťaž.”

NA PRESTÍŽNOM PÓDIU

Andrej Mozoláni nevynechal príležitosť, aby si vyskúšal, aké je to stáť na pódiu, kde budú najlepší profesionálni kulturisti bojovať o sošku Sandowa.

PRIAMY PRENOS

Pripomíname, že na stránke bodybuilding.com bude možné sledovať priamy prenos z Olympie. Program internetového vysielania:

- piatok 27. 9. – finále Fitness Olympia, Ms. Olympia a Bikini Olympia + semifinále Mr. Olympia – začiatok o 18:30 h tamojšieho času (t. j. v sobotu o 3:30 h nášho času)

- sobota 28. 9. – finále Olympia 212 Showdown, Figure Olympia a Mr. Olympia; začiatok o 18:30 h tamojšieho času (t. j. v nedeľu o 3:30 h nášho času).

Ľubomír Chochula

Foto: Eastlabs

Súvisiace články

Mozolani Team vás pozdravuje z Las Vegas

Gladiátori na Olympii, Heath vs. Greene

Prenos z Olympie, Beyeke príde do Prahy

Wolf na stánku Mozolani Pro Classic v Las Vegas

Elssbiay chce poraziť Martineza aj na Olympii

Kai Greene sa prihlásil na EVL´S Prague

Budeme mať stánok na Olympii a EVL´S

Víťaz z Lahti Abbaspour bude v Las Vegas

Neohrozené legendy Haney a Coleman
Miliónová dotácia IFBB Olympia weekend 2013
Heath chce do tretice zvíťaziť na Mr. Olympia

Wolf príde obhajovať titul na EVL´S Prague Pro

Mozolani Classic a Mozolani Pro Classic