MOZOLANI CLASSIC

SCITEC NUTRITION – partner Diamond Cupu a MPC

Pridané: 18.05.2016


Predstavujeme ďalšieho partnera IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 – spoločnosť Scitec Nutrition.


Peter Balla ako obchodný riaditeľ spoločnosti Scitec Nutrition, s.r. o., ktorá je výhradným distribútorom značky Scitec Nutrition na slovenskom trhu, nám povedal: „S Mozolani Trainings máme dlhoročne veľmi dobré obchodné vzťahy a vynikajúcu spoluprácu, preto už tradične podporujeme tieto súťaže.

O VÝROBCOVI

Spoločnosť Scitec Nutrition má za sebou viac ako desaťročnú úspešnú minulosť. Výroba prebieha vo vlastnom výrobnom závode na ploche väčšej ako dve futbalové ihriská, pričom sa garantuje vysoká kvalita výrobkov.

Filozofia Scitec: Namiesto prázdnej propagandy, si firma Scitec Nutrition zakladá na kvalite a korektných obchodných vzťahoch a v súčasnosti je zastúpená takmer vo všetkých krajinách sveta. Reklamy produktov sľubujú reálne výsledky, športovci nie sú sklamaný z výrobkov Scitec: naozaj dostali to čo potrebujú. Výsledky testov dokazujú, že výrobky Scitec neobsahujú žiadne dopingové látky.

Špičková kvalita Scitec: V Európe patrí Scitec medzi špičkových výrobcov doplnkovej výživy. Chuťové vlastnosti našich výrobkov hovoria za seba, a práve preto sú produkty Scitec neustále vyhľadávané. Vývoj inovatívnych výrobkov Scitec nie je len pekne znejúce tvrdenie; je to reálna firemná politika. Na meniace sa zákaznícke nároky reagujeme neustálym vývojom produktov. Scitec prináša svojim zákazníkom osvedčené, fungujúce receptúry, vychádza v ústrety zákazníkom pridaním gurmánskych príchutí.

Snaha, ktorou sa Scitec Nutrition snaží neustále udržiavať kvalitu, hodnotu, výkonnosť a pôžitok zo svojich produktov je ťažko prekonateľná!

SCITEC = KVALITA

Okamžite po tom, ako sa dostali produkty Scitec Nutrition na predajné pulty fitnescentier a obchodov, sa stali jednou zo špičkových značiek v Európe. Základom úspechu je samozrejme kvalita a spoľahlivosť výrobkov, avšak teraz sa pokúsime vysvetliť, prečo hľadí Scitec odlišne na trh, ako ostatné firmy. Napriek rastúcemu počtu dostupných produktov na trhu, ktoré majú agresívne reklamné texty, je ťažké prekonať vlastnosti produktov - dokázateľnú kvalitu, výkonnosť, hodnotu a užitočnosť - ktoré si značka Scitec Nutrition udržiava na úrovni už viac ako desať rokov.

Scitec Nutrition garantuje kvalitu svojich výrobkov! Garantuje a zverejňuje pravdivosť uvedených údajov o percentuálnom obsahu bielkovín v produktoch. Je možné overiť testovacie výsledky bielkovinovej analýzy u všetkých produktov v rôznom balení a s rôznou príchuťou. Pomocou výsledkov sa dá zistiť, či uvedené hodnoty majú dané tolerancie (cieľom výroby Scitec je 100%-ný obsah s toleranciou +-2%).

Namiesto prázdnej propagandy Scitec uprednostňuje zásady kvality a etického obchodného správania, vďaka tomu je prítomný prakticky na všetkých trhoch na celom svete. Reklamy Scitec neklamú zákazníkom o produktoch, účinné a chutné produkty zabezpečia stálu klientelu!

SCITEC = SVETOVÁ ZNAČKA

Značka Scitec Nutrition je zastúpená v mnohých krajinách, v ktorých je známa a obľúbená. Kvalita spĺňa najprísnejšie kritéria kontroly! Účinky a vynikajúce chuťové vlastnosti sú všade uznávané, čím je zabezpečená spokojnosť klientov!

 

MOZOLANI WEEKEND

IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 budú športovým festivalom svalov a oku lahodiacou prehliadkou vypracovaných postáv. Keďže sa očakáva väčší záujem športovej verejnosti o toto podujatie, kúpte si vstupenky včas.

Predaj vstupeniek na súťaž TU

Predbežný program podujatia TU

IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný partner: Extrifitslovakia

Top partner: Chilleus.com

Partneri: Scitec Nutrition, Nutrend, Muscleking, Vendetta, Body Way, Mesto Žilina, MZ Wood, VIP transport, J. J. Darboven, Inter-Vion, Aloxxi, Gorilla Wear, Street Life, SAKFST, IFBB, IFBB Pro League

Mediálni partneri: sport.sk, ronnie.cz, Svět kulturistiky

 

Súvisiace články:

Kto z profesionálov sa prihlásil na Mozolani Pro Classic 2016?

Kto bude vystavovať na športovej výstave Mozolani Expo?

Kto bude určite súťažiť na IFBB Diamond Cup

VIDEO: Jana Dobos Majerníková pred Mozolani Pro Classic 2016

Pre koho bude vstup na seminár zadarmo?

GORILLA WEAR – partner Diamond Cupu a MPC

Najnižšie štartovné posunuté do 19. 5. a kontakt na prihlásenie sa!

MUSCLEKING – partner Diamond Cupu a MPC

J.J.DARBOVEN – partner Diamond Cupu a MPC

Na Mozolani Pro Classic 2016 sa predstaví aj Vojto Koritenský

VENDETTA APPAREL SLOVAKIA – partner

Jana Dobos Majerníková bude štartovať na Mozolani Pro Classic

Pozývame vás na seminár s Philom Heathom!

Pozývame vás na IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic

NUTREND – partner Diamond Cupu a MPC

EXTRIFITSLOVAKIA – hlavný partner

Nenechajte si ujsť megaakciu, Diamond Cup a Mozolani Pro Classic!

Generálny partner Mozolani Weekendu – spoločnosť TETRAS

PROGRAM Diamond Cupu a Mozolani Pro Classic v Žiline