MOZOLANI CLASSIC

ĎAKUJEME VŠETKÝM PARTNEROM MOZOLANI PRO CLASSIC 2015!

Pridané: 28.04.2015


Veľmi pekne ďakujeme všetkým partnerom a sponzorom, ktorí finančnými príspevkami a vecnými cenami prispeli k organizačnému úspechu podujatia MOZOLANI PRO CLASSIC 2015.


Na snímke sú víťazi Mozolani Pro Classic 2015 - zľava: Jozef Nagy (kulturistika amatéri), Marián Čambal (kulturistika profesionáli) a Denisa Hargašová. Foto: Eastlabs

 

Vážení obchodní partneri, sponzori, milí priatelia!

Touto cestou si Vám dovoľujeme ešte raz poďakovať za Vašu pomoc a podporu pri organizovaní MOZOLANI PRO CLASSIC 2015. Bol to piaty ročník podujatia a po druhý raz aj za účasti profesionálnych kulturistov. Bol to sviatok kulturistiky a fitness, bol to festival skvelých športových výkonov. Diváci v Dome odborov Istropolis v Bratislave videli strhujúce súboje amatérov (kategórie kulturistika do 75 kg, do 85 kg, nad 85 kg, bikiny fitness nízke, stredné, vysoké) a profesionálov (kategória PRO MEN'S BODYBUILDING 212 LBS).

Sme veľmi radi, že ste aj Vy prispeli k tomu, že toto už tradičné podujatie bolo znovu úspešné a kvalitné. Vďaka Vám sme mohli zvýšiť úroveň a dúfame, že aj pritiahnuť ďalších fanúšikov ku kulturistike a fitness.

Spoluprácu s Vami si veľmi vážime. Veríme, že sme Vašu priazeň nesklamali.

Andrej Mozoláni, promotér

Michaela Kováčová, co-promotér