MOZOLANI CLASSIC

MOZOLANI PRO CLASSIC 2015 - INFORMÁCIE, KTORÉ BUDETE POTREBOVAŤ

Pridané: 20.04.2015


Už len pár dní nás delí od otvorenia Mozolani Classic 2015, ktorý sa z poverenia SAKFST uskutoční 25. 4. v Bratislave (Dom odborov Istropolis). Podujatie má jedinečný charakter. Znovu budú na jednom mieste súťažiť amatéri (medzinárodná pohárová súťaž v kulturistike mužov a bikiny fitness žien) i profesionáli (kategória Pro Men's Bodybuilding 212 lbs). Pre priaznivcov kulturistiky a fitness to bude deň plný neopakovateľných zážitkov.


Pre pretekárov

Prezentácia pretekárov sa bude konať v piatok 24. 4. v hoteli Lindner v Bratislave. Začne sa o 18.00 h a bude trvať do 21.00 h. Je to rozdiel oproti iným súťažiam, kde prezentácia býva v deň pretekov. Kto sa nezaprezentuje v piatok 24. 4., ten nebude môcť nastúpiť na sobotňajšie semifinále. Vyzývame pretekárov, aby dodržiavali propozície, ktoré sú na www.mozolani.com a na www.sakst.sk

Propozície k súťaži amatérov nájdete TU

Nikto z trénerov ani zo súťažiach, pokiaľ nemajú zakúpenú vstupenku, sa nedostanú do Veľkej sály Istropolisu, kde sa uskutoční súťaž. V takom prípade sa budú môcť pohybovať len v backstagi a v zákulisí. Prosíme, aby ste rešpektovali pokyny.

Pre pretekárov, ktorí nie sú z Bratislavy a blízkeho okolia, môžeme zabezpečiť ubytovanie (z piatka na sobotu a zo soboty na nedeľu) za zvýhodnených cenových podmienok. Kontaktujte nás na: mpc@mozolani.com.

 

Športové hviezdy

Na pódiu v Istropolise to bude prehliadka oceľových svalov a vypracovaných postáv. Amatéri budú súťažiť v kategóriách kulturistika muži do 75 kg, do 85 kg a nad 85 kg, bikiny fitness ženy kategória A, B, C (podľa výšky). Podujatia sa zúčastnia najlepší slovenskí kulturisti i bikiny fitnesky (pre tie to bude zároveň jedna z dvoch nominačných pretekov na ME), ale aj pretekári z Českej republiky. Strhujúce súboje v amatérskom superfinále o absolútnych víťazov budú magnetom pre divákom, pričom čerešničkou na torte piateho ročníka podujatia Mozolani Classic bude súťaž profesionálnych kulturistov do 212 libier. Preteky profíkov určite zdvihnú divákov zo sedadiel. Víťaz získa miestenku na Olympiu a ďalší na 2. - 5. mieste získajú body do kvalifikačného rebríčka. V profi-kategórii Pro Men's Bodybuilding 212 lbs uvidíte skvelých borcov. Slovenskí priaznivci kulturistiky budú mať svoje želiezko v ohni. Na pódiu sa predstaví Marián Čambal, ktorý vlani na Mozolani Pro Classic 2014 získal pri svojom profi-debute bronzovú medailu. Pripomíname, že minulý rok zvíťazil Bahrajnčan Sami al Haddad a strieborný kov si vybojoval Kuvajťan Khalid Almohsinawi, ktorý bude štartovať aj na Mozolani Pro Classic 2015. Českí fanúšikovia budú držať palce Vojtěchovi Koritenskému, ktorý na MPC 2015 zažije profesionálny krst ohňom.

 

Vstupenky v predaji

Vstupenky na Mozolani Classic 2015 sú v predaji. Môžete si ich kúpiť prostredníctvom siete ticketportal alebo online na mozolani.com

Vstupenky sú v predaji TU

V prípade, že do soboty 25. 4. ešte zostanú nejaké voľné vstupenky, budeme tieto predávať priamo na mieste v Istropolise. Ak chcete mať istotu a byť bez stresu, potom si zabezpečte vstupenky včas, aby ste nezmeškali toto veľkolepé defilé svalov a krásy. Kulturisti v top forme a oku lahodiace bikiny fitnesky v najlepšej fazóne sú zárukou vysokej kvality, ktorú ešte viac umocnia špičkoví profesionáli v kategórii Pro Men's Bodybuilding 212 lbs. Na Slovensko po roku prídu hviezdy a osobnosti profesionálneho neba.

Na našom fecebooku Mozolani Trainings Fitness Club momentálne beží súťaž o 10 vstupeniek na superfinále. Treba zdieľať konkrétny príspevok (video). Žrebovať výhercov budeme v piatok 24. 4. o 10.00 h. Sledujte náš facebook TU.

 

Expo a Fight show

Na Mozolani Pro Classic 2015 nemôže chýbať ani bohatý sprievodný program. Súčasťou podujatia bude aj výstava Expo športových potrieb, doplnkov výživy, oblečenia a ďalších výrobkov, spojených s kulturistikou, fitness a zdravou stravou. Ale nielen to. V Expo zóne sa uskutoční Fight show. V rámci ktorej sa odohrá 10 zápasov v rôznych bojových štýloch. Máte sa na čo tešiť, príde aj jedna veľká hviezda z bojových športov, ale to má byť prekvapenie...

 

Profíci aj na Expe

Na Expe môžete stretnúť a pozdraviť profesionálnych pretekárov kategórie Pro Men's Bodybuilding 212 lbs, môžete sa s nimi odfotiť a získať autogram. Profesionálni borci Marián Čambal, Vojtěch Koritenský, Khalid Almohsinawi, Shaun Joseph-Tavernier, Fabrizio Zittuero, Manuel Manchado, Allison Maria, Thomas Benagli budú na Expe fanúšikom k dispozícii v sobotu 25. 4. od 15.00 do 15.30 h v Expo Zóne. Takúto príležitosť si nenechajte ujsť...!

 

Program podujatia

Piatok 24. 4.

18.00 h – amatéri, kulturistika muži a bikiny fitness ženy, váženie a registrácia (hotel Lindner Bratislava)

19.00 h – Pro Men's Bodybuilding 212 lbs, váženie a míting (hotel Lindner Bratislava)

Sobota 25. 4.

9.00 až 20.30 h – športová výstava EXPO (Dom odborov Istropolis Bratislava)

10.00 h až 13.30 h – semifinále amatéri, kulturistika muži do 75 kg, do 85 kg, nad 85 kg a bikiny fitness ženy A, B, C (Dom odborov Istropolis Bratislava)

12.00 h až 14.30 h – Fight show, Expo zóna (Dom odborov Istropolis Bratislava)

15.00 h až 15.30 h – autogramiáda s pretekármi Pro Men's Bodybuilding 212 lbs, EXPO (Dom odborov Istropolis Bratislava)

16.30 h až 20.30 h – finále, kulturistika muži a bikiny fitness ženy, Pro Men's Bodybuilding 212 lbs (Dom odborov Istropolis Bratislava)

» v amatérskej časti postúpia do finále, resp. boja o absolútneho víťaza v kulturistike muži a bikiny fitness ženy po 12 pretekárov (z každej kategórie prví štyria)

» vyhlásenie výsledkov kulturistika muži a absolútny víťaz

» vyhlásenie výsledkov bikiny fitness ženy a absolútna víťazka

» Pro Men's Bodybuilding 212 lbs

» exhibícia

» vyhlásenie výsledkov Pro Men's Bodybuilding 212 lbs

21.30 h – banket (hotel Lindner Bratislava)

 

Autor: Ľubomír Chochula