O NÁS

ANDREJ MOZOLÁNI

Najväčší športový úspech v kulturistike dosiahol v roku 2005, keď sa v Šanghaji stal majstrom sveta do 75 kg. Okrem titulu svetového šampióna získal dvakrát zlatú medailu na majstrovstvách Európy – v roku 2004 v Budapešti (do 75 kg) a v roku 2006 v Bratislave (do 80 kg).

Je trojnásobným majstrom Slovenska a víťaz viac ako 15-tich Grand Prix doma i v zahraničí. Má najvyššiu trénerskú kvalifikáciu. Je diplomovaným tréner 1. triedy pre kulturistiku a fitness, absolvent FTVŠ-UK v Bratislave. Jeho zverenci získali v kulturistike a fitness v rôznych kategóriách medaily na slovenských i medzinárodných súťažiach. „Ľudia sa ma často pýtajú, ako a kedy som najviac prežíval svoje úspechy v čase mojej aktívnej pretekárskej činnosti. Pravdou je, že pri žiadnom mojom víťazstve či už to bol zisk titulu majstra Európy alebo majstra sveta som nepociťoval také intenzívne emócie ako pri víťazstvách a úspechoch mojich najbližších...Prvý trénersky úspech som zaznamenal pred 13 rokmi, keď môj zverenec Žilinčan Jozef Popluhár získal titul majstra Slovenska....Potom to už išlo ako na bežiacom páse – víťazstva a úspechy ľudí, ktorým som sa venoval... Sú momenty, na ktoré sa však nezabúda. Bol to rok 2007, keď Anka Mozoláni (vtedy ešte pod menom Urbaníková) získala v Srbsku titul majsterky Európy vo fitness. Boli to obrovské emócie a na toto sa nezabúda!!!“ V decembri 2012 ako tréner doviedol Norberta Zajaca k titulu juniorského majstra sveta v kulturistike. Tým sa zapísal do histórie, lebo sa stal prvým majstrom sveta v kulturistike, ktorého zverenec dosiahol takýto výsledok na Slovensku! Trénersky prispel aj k zlatému comebacku Barbory Sečkárovej-Bunčákovej, reprezentantky klubu Mozolani Trainings, ktorá sa na ME 2013 v Santa Susanne stala absolútnou víťazkou vo fitness.

„Milujem výzvy, pretože ma poháňajú vpred. Milujem svoj biznis, pretože ho nerobím len pre peniaze. Čo ma motivuje? Prekonávať sám seba. Čo ma uspokojuje? Robiť veci najlepšie, ako viem.“

Andrej Mozoláni v časoch svojej aktívnej činnosti.Anka a Andrej Mozoláni v zákulisí tesne po víťazstve na ME 2007 vo fitness v Srbsku.

So šéfom IFBB PRO Jim Manion.

S Philom Heathom a Flexom Lewisom v Mozolani Trainings Fitness Clube na Solinkách.

So slovenským profesionálom Jaroslavom Horváthom v Mozolani Trainings Fitness Clube na Solinkách.

S Rusom Alexejom Lesukovom v Mozolani Trainings Fitness Clube na Solinkách.

Mozolani Classic 3 je minulosťou, teraz je tu nová výzva.


So svojím zverencom Norbertom Zajacom niekoľko minút po víťazstve na juniorských majstrovstvách sveta 2012.