O NÁS

MOZOLANI THE FITNESS AUTHORITY

Už dlhé roky pôsobíme vo sfére športu, kulturistiky, fitness a zdravého životného štýlu. Máme bohaté skúseností, ktoré zúročujeme v službách pre svojich klientov. Aktívne propagujeme zdravý životný štýl a poskytujeme služby v oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu.

Vlastníkom spoločnosti je majster sveta a Európy v kulturistike, diplomovaný tréner I. triedy, Andrej Mozoláni, ktorý spoločne s manželkou Ankou Mozoláni (vicemajsterka sveta a majsterka Európy vo fitness) prevádzkujú najmodernejšie fitnescentrum v Žiline, sieť predajní športového oblečenia a výživových doplnkov a kulturistický oddiel.

Zabezpečujeme komplexný servis v oblasti športu, fitness a zdravého životného štýlu. Medzi naše priority patrí poradenstvo pre rekreačných cvičencov v oblasti pohybových aktivít, stravovacích návykov, výberu i užívania doplnkov výživy a poradenstvo v oblasti špecializovaných tréningových jednotiek (individuálny tréningový plán, redukčný kurz pre ženy Easy Body, kondično-formovací kurz Best Body).

Organizujeme súťaže v chudnutí (Do formy 2007, Do formy-Do plaviek 2008, Chudne celá Žilina2009, Teraz do formy 2010, Veľká premena 2011, Do formy 2012 a Zmenáreň FIT BODY 2013) a kulturisticko-fitness podujatia. Mozolani Classic 1 (2010) podporil svojou účasťou a exhibičným vystúpením špičkový profesionál Kai Greeen. Na prvý ročník nadviazal v roku 2012 Mozolani Classic 2. V apríli 2013 sa uskutočnil Mozolani Classic 3 – hviezdami boli úradujúci Mr. Olympia Phil Heath a šampión Olympie 212 lbs Flex Lewis, ktorých exhibície boli ozdobou podujatia. Mozolani Classic 3, v rámci ktorého sa konali majstrovstvá Slovenska v kulturistike a klasickej kulturistike, pohárová súťaž v bikiny fitness, bodyfitness a fitness žien, ako aj slovenský šampionát v detskom fitness, bol najúspešnejšou súťažou v histórii Slovenska.

Široké portfólio našich služieb: špičková posilňovňa, kardio zóna, šport bar, solárium, doplnková výživa, oblečenie pre fitness a voľný čas, diagnostika a poradenstvo, vypracovanie stravovacieho plánu (jedálnička), vypracovanie tréningového plánu, redukčno-formovacie programy, osobné trénerstvo.

Silné stránky: profesionalita, flexibilnosť, odborné vedenie, individuálny prístup, spolupráca – s odborníkmi, vrcholovými športovcami a významnými spoločnosťami.

Andrej Mozoláni a osobní tréneri. Účastníčky Zmenárne FIT BODY 2013 si v Mozolani Trainings Fitness Clube plnili svoje sny.