Mozolani Classic 1

VIP hosťom Kai Greene

Víťaz profesionálneho Arnold Classic 2010 Kai Greene priletel na viedenské letisko v piatok 7. mája 2010 po 18.00 h.

Kai okrem honoráru požadoval letenku do business triedy, stravovací servis bohatý na kuracie a hovädzie mäso počas celého pobytu na Slovensku, šoféra a tlmočníka v jednej osobe, možnosť absolvovať tri tréningy a ubytovanie v hoteli, ktorý patrí do uznávanej siete medzinárodných hotelov. S výberom hotela Holiday Inn Žilina (moderný, štvorhiezdičkový kongresový hotel, patriaci do medzinárodnej siete Inter Continental Hotels Group) bol veľmi spokojný. Dvojicu z USA už na letisku prekvapil obrovský potravinový kôš, množstvo tekutín (sám Kai povedal, že na niečo také nie je vôbec zvyknutý – na cestách je odkázaný sám na seba a až po ubytovaní mu organizátori exhibícií vychádzajú v ústrety aj v jedle a pití) a po improvizovanej večeri obaja v podstate prespali cestu až do Žiliny. Šofér (táto úloha pripadla Ferovi Hečkovi) ešte počas cesty objednal pre Kaia 400 g stejk a o polovicu menší pre jeho priateľku. Po príchode do Hotela Holiday Inn Žilina si Green objednal ešte ďalšie tri porcie – zdôvodnil to tým, že v USA je o tomto čase poludnie a on je naučený obedovať hlavne mäso.

Raňajky Kaia Greenea pozostávali z 15 vajec, 300 g kvalitného mäsa, 200 g syra a menšej misky ovocia. VIP hosť podujatia sa po raňajkách zúčastnil seminára (od 9.00 h) v priestoroch Mozolani Trainings Fitness Clubu na Solinkách, kde ho fanúšikovia dokonale vyspovedali. Kai priblížil na seminári všetky aspekty svojej objemovej prípravy na Arnold Classic 2010.

Hlavné dejstvo bolo v nedeľu 9. mája 2010, keď sa uskutočnil prvý ročník MOZOLANI CLASSIC. Kai Green mal na pódiu exhibičné vystúpenie, ktoré divákom vyrazilo dych a okrem toho sa záujemcom o kulturistiku podpisoval a fotil sa s nimi. Kulturistická hviezda počas svojho pobytu na Slovensku absolvovala tréningy v Mozolani Trainings Fitness Clube na Solinkách.