Magazín
PERRY HIGH TOPS PRO
dátum: 05.03.2018 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
NOVINKA Z GORILLA WEAR !! Topánky Perry High Tops Pro sú robené ako UNISEX, to znamená, že ich môžu nosiť aj dámy aj páni. Topánky sú ideálne pre tréningy v posilňovni. Sú pohodlné, ultra ľahké a rozhodne sú IN !!

Topánky Perry záujmu naozaj každého svojím prevedením, dizajnom a kvalitou.
Taktiež sú veľmi ľahké vyrobené zo 60% kravskej kože a 40% polyesteru.
Topánky sú kotníkové a skvele zaistia členky, vďaka čomu sú skvelé najmä pri tréningu nôh a drepovaní, kde potrebujete mať členok pevne zaistený.

Topánky sú dostupné v troch farbách a to: čiernej, zelenej a v zaujímavej kombinácií čierno-šedej  takže si každý príde na svoje. Perry high tops sú robené na suchý zips takže predídete neustálemu viazaniu, na vonkajšej strane topánok sa z boku nachádza veľké logo vďaka ktorému každý hneď rozpozná že sa jedná o topánky vyrobené spoločnosťou Gorilla Wear a tým pádom každý hneď pochopí že sa nejedná o žiadny lacný, nekvalitný produkt.


Sleduj eshop: www.eshop.mozolani.com , alebo navštív naše kamenné predajne MOZOLANI SHOP ZOC MAX ŽILINA / OC LAUGARICIO TRENČÍN.
 

GORILLA WEAR

Svetová značka oblečenia a doplnkov pre fitness a voľný čas GORILLA WEAR vznikla začiatkom 80-tych rokov v USA. Štýl, prevedenie a kvalita oblečenia napredovali až po súčasnú dobu a dnes je táto značka distribuovaná do 55 krajín sveta. Jej tvárami sú najlepší propagátori nášho športu okrem iných aj Denis Wolf, Big Ramy, Denis James, Flex Wheler, Valeria Amirato... Na Slovensku a v Česku sú podporovaní GORILLA WEAR oblečením Andrej Mozoláni, Tomáš Tabačiar, Milan Obořil...

Autor: Pavol Kučerák