Magazín
DŽONYIHO BOJ A PREMENA POKRAČUJÚ
dátum: 23.02.2018 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Ako je momentálne na tom Ján „Džonyi“ Polomský? Ako zvládol o jeden tréning týždenne viac a ako sa mu darilo dodržiavať jedálniček?

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR aj cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Premenu Jána „Džonyiho“ Polomského, ktorú odštartoval 15. 1. 2018, priebežne monitorujeme a budeme tak robiť až do jej skončenia. V tomto týždni absolvoval Džonyi pod vedením osobného trénera Mareka Káčera v Mozolani Fitness ZOC Max Žilina až štyri tréningové jednotky, čo je oproti predošlému obdobiu zmena a pribudol mu jeden tréning v týždni navyše. V pondelok bolo cvičenie zamerané na hrudník a chrbát, v stredu na nohy, vo štvrtok na ramená a v piatok na biceps i triceps, ale po každom tréningu mal ešte dva cviky v supersériách na brucho. Silové tréningy trvali hodinu a po nich potom nasledovalo kardio.

Postava sa začína Džonyimu transformovať, ale stále je na čom pracovať, najmä brucho, na ktorom má ešte veľa tuku. Progres Džonyiho sa prejavuje aj v silových výkonoch. Napríklad na legpresse už zvládol 150 kg a v tlaku na lavičke 40 kg.

POZRI SI AJ VIDEO: DŽONYIHO PREMENA – 1. ČASŤ

„Nohy mám relatívne dobré, veď v minulosti som robil karate, cyklistiku, squash, tenis, turistiku a pod., ale aj tak som už cítil väčšiu záťaž a v piatok sa už začala prejavovať svalovica, našťastie najbližší tréning bude až v pondelok. Som rád, že to ide správnym smerom. V tomto režime budeme pokračovať aj v nasledujúcom týždni, v ktorom by som mal absolvovať jeden z tréningov s Andrejom Mozolánim, na čo sa veľmi teším a rovnako tak na natáčanie videa (2. časť). Čo sa týka jedálnička, stopercentne ho dodržiavam. Na raňajky sú to štyri vajcia plus 100 g syru eidamu (max. 30 % tuku v sušine) alebo 100 g morčacej šunky. Okolo 11.00 h mám výdatnejší obed, ktorý pozostáva zo stejku a 300 g zemiakov i 200 g zeleniny. O 15.00 h si dám tvaroh ochutený, buď trochou medu alebo polovicou ovocnej výživy. Večeriam o 19.00 h filety (ryby obmieňam – treska, pangasius, losos) s čerstvou zeleninou. Štruktúra stravy sa mi možno zmení až vtedy, keď prejdem z fázy chudnutia na fázu naberania svalovej hmoty, ale to mi povie Andrej, ktorému úplne dôverujem, v pravý čas. Zatiaľ ma nepostihla žiadna kríza, som bojovník a povzbudzujú ma aj pozitívne reakcie ľudí z môjho okolia, ktorí mi držia palce a veria mi, čo ma posúva bližšie k vytýčenému cieľu. Svoje rozhodnutie byť zdravší, viac športovať a racionálnejšie sa stravovať nebanujem, práve naopak, lebo telo sa mi mení, kondícia sa mi zvyšuje, som vitálnejší a cítim sa lepšie ako pred štartom svojej premeny...“, dodal Ján Polomský alias Džonyi.

Súvisiace články:

SONDA DO DUŠE DŽONYIHO PO MESIACI PREMENY

ŠTART PREMENY DŽONYIHO VO FITKU MOZOLANI FITNESS

VIDEO: DŽONYIHO PREMENA – 1. ČASŤ

Autor: Ľubomír Chochula