Magazín
Pozor! Športfestival už v sobotu 18. 11. na výstavisku v Trenčíne!
dátum: 14.11.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Iné športy
Športfestival - sviatok neolympijských športov vypukne už túto v sobotu v Trenčíne na výstavisku Expo center! Od desiatej hodiny ráno, po slávnostnom otvorení, začnú rôzne súťaže v jednotlivých hálách výstaviska. Ide o najväčšiu športovú akciu na Slovensku vôbec!

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Hlavní organizátori Michal Čapla, Milan Gabrhel a Pavol Guga, opäť vylepšili celodenný program a pripravili množstvo noviniek. Po otvorení podujatia predsedom TSk Jaroslavom Baškom, poslancom NR SR Jaroslavom Ridoškom a organizátormi, začne vianočná cena v silovom trojboji, po ktorej nasleduje tlak na lavici a tlak na lavici telesne postihnutých športovcov. 

Toto sa odohrá v pavilóne 1, kde je pripravený i stánok s historickými zbraňami alebo doplnkov výživy od spoločnosti Kompava. Popri silovej časti bude prebiehať aj turnaj v kartovej hre bridž. Okrem toho si budete môcť zahrať i biliard, pri ktorom Vás čo-to naučia profesionálni biliardoví hráči!

V tom istom pavilóne, ale na poschodí  bude prebiehať pohárová súťaž vo fitness detí. Tú opäť pripraví oddiel Fitness Gabrhel a trénerka Mariannka Holbová so svojim tímom. Zúčastnia sa na nej aj medailistky z práve skončených majstrovstiev sveta, Kristína Juricová, Michaela Pavleová alebo Karolína Holbová! Ženské publikum poteší stánok od firmy Mary Kay, kde ich ochotne nalíčia profesionálky. Pripravené v pavilóne 1 na poschodí sú aj aktivity pre deti.

Keď sa presunieme do ďaľšej haly výstaviska, presnejšie do haly 7, zhliadneme majstrovstvá SR žiakov, juniorov ale i seniorov v Taekwonde ITF! Okrem bojového športu sa hlavne môžete tešiť na vyvrcholenie Euroligy silných žien, ktoré začína o 10:15. Prídu najsilnejšie ženy Európy a budú demonštrovať svoju silu v náročných disciplínach, ktoré pripravuje firma FORWARD-FITNESS , ktorá pripraví aj prezentačný stánok so svojimi výrobkami do fitnesscentier.. Po siláčkach nasleduje pretek najskôr kategórie strongman do 105 kilogramov /štart 11:15/ a následne aj do 90 kilogramov /štart 12:30/. Až po absolvovaní všetkých kategórii je pripravené slávnostné dekorovanie víťazov jednotlivých kategórií. V prestávkach diváci zhliadnu ukážky trenčianskeho klubu šermu! Okrem spomenutých aktivít si v tom istom pavilóne budú môcť návštevníci vyskúšať horolezeckú stenu či zastrieľať z luku v stánku Slovenskej lukostreľbovej asociácie. Cez pavilón 7 sa následne môžete presunúť do pavilónu 6, kde je pripravených množstvo stánkov športovej výživy, oblečenia či doplnkov pre silové športy.

Svoj prezentačný stánok na ŠPORTFESTIVALE 2017 budú mať spoločnosti ako distribútor bandáži či opaskov SBD Slovakia alebo Rehband. Pripravený je stánok Kinesio taping, Still mass, Prom-In nutrition, Muscleking, Victory sport – trofeje a medaile, Victory sports wear – športové oblečenie alebo MUSCLEBODY. Okrem ochutnávok su pripravené akciové ceny či rôzne súťaže.

Nielen stánky s doplnkami výživy či inými potrebami pre športovcov budú na Športfestivale. Zhliadnuť budete môcť stánky športov, ktoré sa budú chcieť približit k fanúšikom. Pripravený bude skvelý promo stánok športu Bándy hokej, Raffa bocca, klubu šermu, šípok či cyklo šport s bicyklami značky Mayo a Liberty.

V pavilóne 5 bude pripravený celodenný program, ktorý začne o 10:30 druhým kolom Slovenskej Muay Thai ligy, ktorú zabezpečí Tomáš Tadlánek z Victory Gym Trenčín. Je pripravený aj šport Rope skipping, čo je športové skákanie cez švihadlo, či World jumping, čo je zasa skákanie na trampolínach.

Vyvrcholením celodennej športovej časti, ktorá bude trvať približne do 17-tej hodiny bude bikiny show, ktorá sa divákom predvedie v pavilóne 1 na poschodí. Budete môcť zhliadnuť skvelé bikiny fitnessky zo Slovenska!

Po športovej časti nasleduje tradičný, už 15. ročník, podujatia Večer hviezd. Tento rok ho bude po ročnej odmlke opäť moderovať Slavo Jurko. Spoznáme na ňom trojicu najúspešnejších juniorov v neolympijskych športoch za rok 2017 a hlavne desiatku najúspešnejších športovcov v neolympijských športoch Slovenska za rok 2017. Pripravený je bohatý kultúrny program a vystúpenie speváčky KRISTÍNY! 

Večer hviezd začína v pavilóne 1 na poschodí od 19-tej hodiny!

Nezabudnite, festival neolympijských športov, ŠPORTFESTIVAL, bude tento rok už 18.11. opäť na trenčianskom výstavisku Expo center. Celodenný športový program si rozhodne nemôžete nechať újsť. Viac informácii na www.sportfestival.sk, či na facebooku v udalosti – ŠPORTFESTIVAL 2017. Neváhaj a príď na výstavisko do Trenčína už 18. novembra! Večer je pripravený skvelý Večer hviezd!

Športfestival – tu nemôžeš chýbať!

Autor: Pavol Guga, generálny manažér SASIM