Magazín
Absolútny víťaz Mozolani Fit Body 2016 bude súťažiť na Spartan Race
dátum: 03.06.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
PETER HERÁK, absolútny víťaz Mozolani Fit Body 2016, kde za 10 týždňov pod vedením osobného trénera Norberta Zajaca schudol 33,6 kg, je na tom dobre aj po 7 týždňoch od skončenia súťaže v chudnutí. Nezaháľa, stále na sebe pracuje a pripravuje sa na vytrvalostné preteky. Zajtra po prvý raz v živote absolvuje terénno-prekážkový beh Spartan Race v Nitre.

Na snímke sú víťaz IFBB Diamond Cup v kulturistike do 85 kg Norbert Zajac a absolútny víťaz Mozolani Fit Body 2016 Peter Herák, ktorého počas Zmenárne pripravoval práve Norbert Zajac.

 

„Keby som sa nezúčastnil Mozolani Fit Body, tak by som toľko nedokázal schudnúť, veď na štarte Zmenárne som vážil až 138 kg a s takou hmotnosťou by som mohol o Spartane Race iba snívať. Ešte raz sa chcem veľmi pekne poďakovať svojmu trénerovi i všetkým z Mozolani Teamu, ktorí ma podporili. Malo to zmysel, veľmi mi to pomohlo a naštartovalo do ďalšej aktivity.  Po skončení Zmenárne naďakej pokračujem v tréningoch, makám každý deň, hmotnosť si držím na úrovni 105-106 kg, ale v páse som sa odvtedy zoštíhlil o ďalšie 3-4 cm. Pribudli mi nejake svaly a kondične sa cítim vo veľmi dobrej forme. Všetko to časujem na túto sobotu, keď v Nitre budem štartovať na Spartan Race. Bude to moja premiéra, ale teším sa. Vyskúšam si, na čo mám, ako som na tom aktuálne a zistím, kde mám rezervy. Verím, že si hanbu nespravím,“ povedal nám dnes v Mozolani Fitness ZOC Max Žilina Peter Herák, ktorému budeme držať palce, abu mu debut na tejto vytrvalostnej súťaži vyšiel.

NORBERT ZAJAC je členom Extrifit tímu!

Výhradným dovozcom výrobkov značky EXTRIFIT ® na Slovensko je spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach. Doplnky výživy značky EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness. Všetky výrobky značky EXTRIFIT ® vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie.

Autor: Ľubomír Chochula