Magazín
MUSCLEKING – partner Diamond Cupu a MPC
dátum: 12.05.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Predstavujeme ďalšieho partnera súťaží IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 v Žiline – Team Muscleking, ktorý sa predstaví aj na športovej výstave Mozolani EXPO.

Spoločnosť Muscleking sa zaoberá priamym importom športovej výživy, náradia a oblečenia z USA do EU a jeho následnou distribúciou alebo priamym predajom naprieč celou Európskou Úniou. Pre zákazníkov ponúka viac ako 60 značiek športovej výživy, oblečenia a doplnkov.

Medzi odborných, reklamných a obchodných partnerov Team Muscleking patria napríklad Dorain Yates, Jay Cutler, Rich Gaspari alebo Hany Rambod. Pravidelne sa zúčastňujú najväčších svetových výstav, seminárov a odborných podujatí v oblasti výživy a špecializovaného potravinárstva.

Na Diamond Cupe / Mozolani Pro chcú návštevníkom predstaviť najmä značky RealPharm, Dorian Yates Nutrition a BPi Sports. Návštevníci EXPA sa môžu ďalej tešiť na premiéru oblečenia Rich Piana, množstvo darčekov alebo vzoriek zdarma!

Adela Ondrejovičová, Robert Burneika a Beauty Team!

V stánku Muscleking sa budete môcť stretnúť s Robertom Burneikom! Róbert je známy típek, ktorý ma za sebou kariéru IFBB PRO kulturistu, 12 rokov žil v Las Vegas, je vlastníkom hardcore gymu a ma vlastnú línie produktov. Na internete je mimoriadne populárny a ako príležitostný herec účinkoval už vo viac ako 100 televíznych produkciách.

Ďalšou osobnosťou v stánku Muscleking bude Adela Ondrejovičová - IFBB PRO Figure. Adela je aktuálne najúspešnejšia profesionálka v Európe. V roku 2015 štartovala na prestížnej Mr. Olympia v Las Vegas, kde sa ako jediná Európanka v doterajšej histórií dokázala prebojovať do TOP 15! Počas EXPO podpíše nový kontrakt na Olympiu 2016 a vy môžete byť pri tom!

 

MOZOLANI WEEKEND

IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 budú športovým festivalom svalov a oku lahodiacou prehliadkou vypracovaných postáv. Keďže sa očakáva väčší záujem športovej verejnosti o toto podujatie, kúpte si vstupenky včas.

Predaj vstupeniek na súťaž TU

Ak chcete mať informácie z prvej ruky o súťažiach v kulturistike a fitness, o zdravom životnom štýle, sledujte www.mozolani.com.

IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný partner: Extrifitslovakia

Top partner: Chilleus.com

Partneri: Scitec Nutrition, Nutrend, Muscleking, Vendetta, Body Way, Mesto Žilina, MZ Wood, VIP transport, J. J. Darboven, Aloxxi, Gorilla Wear, Street Life, SAKFST, IFBB, IFBB Pro League

Mediálni partneri: sport.sk, ronnie.cz, Svět kulturistiky

 

Súvisiace články:

J.J.DARBOVEN – partner Diamond Cupu a MPC

Na Mozolani Pro Classic 2016 sa predstaví aj Vojto Koritenský

POZOR, zmena! Deadline na zaplatenie najnižšieho štartovného je 13. 5.!

VENDETTA APPAREL SLOVAKIA – partner

Jana Dobos Majerníková bude štartovať na Mozolani Pro Classic

Pozývame vás na seminár s Philom Heathom!

Pozývame vás na IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic

NUTREND – partner Diamond Cupu a MPC

EXTRIFITSLOVAKIA – hlavný partner

Nenechajte si ujsť megaakciu, Diamond Cup a Mozolani Pro Classic!

Generálny partner Mozolani Weekendu – spoločnosť TETRAS

Predbežný program IFBB Diamond Cupu v Žiline