Magazín
Na Mozolani Pro Classic 2016 sa predstaví aj Vojto Koritenský
dátum: 11.05.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Mozolani Pro Classic 2016, ktorý sa uskutoční 22. 5. v DOXXbet aréne Žilina, sa nezadržateľne blíži. Jedným z pretekárov kategórie Men's Pro Bodybuilding 212 lbs, ktorý sa na túto súťaž pripravuje a bude na nej štartovať, je český profesionál, člen Extrifit tímu Vojtěch Koritenský.

Vojto bol úspešný už medzi amatérmi, v roku 2012 vyhral Arnold Classic 2012 a po triumfe na Olympia Amateur Europe 2014 získal PRO kartu. Svoju premiéru medzi prefesionálmi absolvoval na Mozolani Pro Classic 2015, kde obsadil štvrté miesto. „Rozhodol som sa, že budem štartovať na Mozolani Pro Classic 2016 v Žiline. Uvažoval som síce aj o New York Pro, ktorý sa koná v tom istom termíne, ale napokon som uprednostnil Žilinu. Je to bližšie, cesta bude jednoduchá, bude to kvázi doma, a tak ma môže prísť povzbudiť veľa fanúšikov a známych. Dúfam, že si to užijem. S vlaňajším výsledkom na Mozolani Pro Classic pri svojom profi-debute som bol maximálne spokojný a šťastný. Súčasný cieľ? Teraz by som sa chcel na Mozolani Pro Classic umiestniť o niečo vyššie. Musím byť pripravený na 100 percent. Potom už výsledok nebude záležať odo mňa. Neviem, kto všetko bude štartovať, ale keď budem spokojný sám so sebou, bude to pre mňa najdôležitejšie. Želám si, aby to „klaplo“ tak, ako má,“ povedal pre portál mozolani.com Vojtěch Koritenský.

Mozolani Pro Classic 2016 bude Koritenského treťou profesionálnou súťažou v kariére, vlani po MPC štartoval aj na BodyPro Power 2015 v Anglicku, kde obsadil 5. miesto. Tak ako každý, aj on má jeden veľký sen. „Ak mám snívať nahlas, tak je to účasť na profesionálnej Olympii. Pre mňa by nominácia na Olympiu bola to, ako keby som ju vyhral, lebo každý má svoje hranice niekde inde. Ale ku splneniu tohto môjho najväčšieho sna bude treba splniť veľa ďalších cieľov a na to je ešte čas,“ dodal Vojtěch Koritenský.

Výhradným dovozcom výrobkov značky EXTRIFIT ® na Slovensko je spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach. Doplnky výživy značky EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness. Všetky výrobky značky EXTRIFIT ® vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie.

 

MOZOLANI WEEKEND

IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 budú športovým festivalom svalov a oku lahodiacou prehliadkou vypracovaných postáv. Keďže sa očakáva väčší záujem športovej verejnosti o toto podujatie, kúpte si vstupenky včas.

Predaj vstupeniek na súťaž TU

Ak chcete mať informácie z prvej ruky o súťažiach v kulturistike a fitness, o zdravom životnom štýle, sledujte www.mozolani.com.

IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný partner: Extrifitslovakia

Top partner: Chilleus.com

Partneri: Scitec Nutrition, Nutrend, Muscleking, Vendetta, Body Way, Mesto Žilina, MZ Wood, Vip transport, J. J. Darboven, Aloxxi, Gorilla Wear, Street Life, SAKFST, IFBB, IFBB Pro League

Mediálni partneri: sport.sk, ronnie.cz, Svět kulturistiky

Súvisiace články:

POZOR, zmena! Deadline na zaplatenie najnižšieho štartovného je 13. 5.!

VENDETTA APPAREL SLOVAKIA – partner

Jana Dobos Majerníková bude štartovať na Mozolani Pro Classic

Pozývame vás na seminár s Philom Heathom!

Pozývame vás na IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic

NUTREND – partner Diamond Cupu a MPC

EXTRIFITSLOVAKIA – hlavný partner

Nenechajte si ujsť megaakciu, Diamond Cup a Mozolani Pro Classic!

Generálny partner Mozolani Weekendu – spoločnosť TETRAS

Predbežný program IFBB Diamond Cupu v Žiline

POZOR! Zaplaťte registračný poplatok do 10. 5., ušetríte peniaze!

Kúpte si vstupenky na IFBB Diamond Cup a na Mozolani Pro Classic

Nová kategória na Mozolani Pro Classic – Women's Pro Physique

Autor: Ľubomír Chochula