Magazín
Spoločnosť TETRAS – generálny partner
dátum: 03.05.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Spoločnosť Tetras už niekoľko rokov podporuje podujatia organizované Andrejom Mozolánim. Sponzoruje Mozolani Classic, Mozolani Fitness Cup i Mozolani Fit Body. Aj teraz podala pomocnú ruku a je generálnym partnerom dvoch medzinárodných súťaží – IFBB Diamond Cup 2016 a Mozolani Pro Classic 2016.

Majiteľ Tetrasu Miloš Kučík je veľkým fanúšikom a podporovateľom kulturistiky. „Hoci spoločnosť Tetras nepôsobí v športovej sfére, ale poskytuje prekladateľské služby v oblasti technickej dokumentácie, rozhodli sme sa znovu podporiť túto súťaž. Prečo? Preto, lebo si myslíme, že je to dobrá vec. Skôr ako vrážať peniaze do menej zmysluplných projektov je lepšie ľuďom umožniť, aby športovali, boli aktívni, menili svoj život a cítili sa zdravšie. Aby išli príkladom aj ostatným a boli pre nich motiváciou. Ja osobne športujem odmalička. Dokonca si ani neviem predstaviť svoj život bez športu. Naozaj sa veľmi teším z toho, keď k tomuto poznaniu a životnému štýlu môžeme priviesť aj iných ľudí. Ak môžem, tak rád pomôžem...“

Na snímke pred pretekármi sú Miloš Kučík (vľavo) a Andrej Mozoláni.

 

Spoločnosť TETRAS s hlavným sídlom v Mníchove je podnik pôsobiaci v Európe a Amerike s piatimi pobočkami po celom svete a je už od roku 1998 poskytovateľom služieb v oblasti technických prekladov, tlmočenia, lokalizácie, DTP a technickej dokumentácie.

Dnes spoločnosť TETRAS spolupracuje s prekladateľmi, korektormi, odborníkmi a vedcami z viac ako 40 krajín sveta, na mnoho jazykov využíva interných prekladateľov a má viac ako 1500 stálych spokojných zákazníkov, ktorým vždy presne plní ich vysoké požiadavky.

Kontakt na slovenskú pobočku:

SLOVENSKO (Tetras, s. r. o.)
A. Kmeťa, 16, 010 01 Žilina
Tel.: +421 41 500 14 94, Fax: +421 41 500 14 95
tetras@tetras.skwww.tetras.sk

 

MOZOLANI WEEKEND 20. - 22. 5.

IFBB Diamond Cup (amatéri) bude mať charakter prestížneho súboja o 6 PRO kariet a na Mozolani Pro Classic 2016 (profesionáli) bude hlavnou výhrou postup na Olympia Weekend do Las Vegas.

Predaj vstupeniek TU

IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Hlavný partner: Extrifitslovakia

Top partner: Chilleus.com

Partneri: Scitec Nutrition, Nutrend, Muscleking, Vendetta, Body Way, Mesto Žilina, MZ Wood, Vip transport, J. J. Darboven, Aloxxi, Gorilla Wear, Street Life, SAKFST, IFBB, IFBB Pro League

Mediálni partneri: sport.sk, ronnie.cz, Svět kulturistiky

Súvisiace články:

Predbežný program IFBB Diamond Cupu v Žiline

POZOR! Zaplaťte registračný poplatok do 10. 5., ušetríte peniaze!

Kúpte si vstupenky na IFBB Diamond Cup a na Mozolani Pro Classic

Nová kategória na Mozolani Pro Classic – Women's Pro Physique

Autor: Ľubomír Chochula