AddThis Social Bookmark Button Viac...

Placeholder
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Aktuality

Skončilo sa prihlasovanie
do súťaže DO FORMY 2012
 

************************************
POZOR!
AKCIA NA OSOBNÝCH TRÉNEROV

  
*************************
  
 

 

GENERÁLNY PARTNER

DO FORMY 2012

 

HLAVNÝ REKLAMNÝ PARTNER

HLAVNÝ MEIDÁLNY PARTNER


  Reklamní a mediálni partneri:  

 

 

Mesto Žilina 

 

 

 Patriot

Euroawk 

 

 

Majka Šmatlákova

Pred       Po

váha 80,5 kg

po 10 týždňoch 68,3 kg

JE ZO MŇA INÝ ČLOVEK

Tvrdí Mária Šmatláková, ktorá po 10 týždňoch intenzívneho cvičenia a radikálnej zmeny v jedálničku pod odborným dohľadom tímu Mozolani Trinings Fitness clubu dokázala zo seba urobiť nového človeka.

A ako vníma samú seba po takej výraznej zmene?

Majka, poďme teda rekapitulovať pekne od začiatku. Čo ťa viedlo k tomu, aby si začala na sebe pracovať?

Jednoznačne mojich niekoľko neúspešných pokusov schudnúť v minulosti. Po druhom dieťati som pribrala 20 kg a nech som sa snažila akokoľvek, kilá stále nešli dolu.

Povedať si - idem do toho - je jedna vec, ale realita je veľakrát oveľa tvrdšia ako predstava...

Zo začiatku mi trochu robili problém svalovice, ale trénovať som začala pravidelne a poctivo 2 až 3 x v týždni. Každý tréning som končila 45-minútovým behom na bežiacom páse. Potom sme v tréningoch postupne pridávali, až som sa dostala na tréning 4 x v týždni. Očistnú detoxikačnú diétu som zvládla po týždni celkom dobre a aj následný redukčný jedálny lístok som dodržiavala do bodky. Trochu som z neho vybočila cez vianočné sviatky, keď som si dala vianočnú večeru, ale šalát bol bez majonézy a jedla som nevypraženú rybu. Snažila som sa nerobiť veľké prehrešky a trénovala som aj medzi sviatkami, čo potvrdili aj merania tesne po Vianociach, keď som schudla ďalšie 2 kg.

Splnili sa tvoje predstavy, ktoré si mala pred nástupom na 10-týžňovú drinu?

Keď sa pozriete na fotografiu v plesových šatách a tú, na ktorej som po absolvovaní Easy Body programu, tak niet čo dodať. Rozhodne som veľmi spokojná. Na začiatku som mala cieľ – vyzerať tak, ako pred piatimi rokmi. A na Vianoce, keď som slávila sviatok, som už vedela, že sa mi to skutočne podarí. Samozrejme, že som sa o to zaslúžila hlavne ja sama, ale musím povedať, že bez pomoci mojej úžasnej trénerky Majky Ďurišovej a Andreja Mozolániho, ktorý mi zostavoval jedálniček a tréningový plán by som to nedokázala.

Prežila si v diéte aj Vianočné sviatky, môžeš teda povedať, že so zlými stravovacími návykmi si už nadobro skončila?

To rozhodne. Samozrejme, chute mám na všeličo nezdravé, ale čo je dôležité, viem, koľko ma tá zmena stála úsilia a nebolo to ľahké, preto som presvedčená, že pri zdravej strave a pohybe ostanem už naďalej. Z pohybu som vďaka tomuto projektu začala mať radosť a preto aj teraz sa do tejto posilňovne rada vraciam, je tam veľmi príjemný personál a vždy dobrá nálada.