3.-4. 5. 2014
Zostáva ešte 16 dní!

Mozolani Classic

Propozície majstrovstiev SR v kulturistike i ďalších súťaží amatérov na Mozolani Classic 4

Máme pre vás propozície medzinárodných majstrovstiev Slovenska v kulturistike a klasickej kulturistike mužov, pohárovej súťaži v bikiny fitness žien i kulturistiky masters a juniorov. Podujatie sa uskutoční v Žiline.

Pre Brutenič to budú prvé M-SR a potom bude po prvý raz aj na Mozolani Classic

Na majstrovstvách Slovenska žien vo fitness, bodyfitness, bikiny fitness a v kulturistike žien, ktoré sa pod záštitou SAKFST uskutočnia v sobotu 19. apríla v Mestskej športovej hale v Nitre, pôjde nielen o medaily, ale aj o nomináciu na európsky šampionát.

Na Mozolani Classic 4, ktorý bude generálkou na ME, sa teší Iveta Kuglerová

Na Mozolani Classic 4 v Žiline sa predstavia aj očarujúce bikiny fitnesky, ktoré sú ozdobou každého podujatia. Dnes vám predstavíme dve s rôznymi ambíciami.

Pleváková, Hargašová a ďalšie kvalitné juniorské bikinárky sa predstavia aj v Žiline

V sobotu 12. apríla sa v Hnúšti uskutočnia majstrovstvá Slovenska (nominačná súťaž na európsky šampionát) v kulturistike juniorov a masters, klasickej kulturistike juniorov, fitness juniorov, fitness, bodyfitness a bikiny fitness junioriek. Pastvou pre oči budú najmä súboje atraktívnych bikiny fitnesiek, ktoré by sa mali predstaviť v dvoch výškových kategóriách.

Súčasťou Mozolani Classic 4 bude aj športová výstava Expo, posledné voľné plochy

Mozolani Classic 4 bude špičkovým športovým podujatím v kulturistike a fitness. Jeho súčasťou sa stane Expo, na ktorom môžu partneri a ďalší záujemcovia plnohodnotne odprezentovať svoje výrobky, tovary a služby.

Lipovská bola vlani na Mozolani Classic strieborná, teraz má najvyššie ambície

Slovensko je v bikiny fitness svetovou veľmocou. Jednou zo stálic je Denisa Lipovská, od ktorej sa v aktuálne sezóne očakávajú medailové výsledky. Vlaňajšok mala úspešný. V jarnej sezóne bola vo svojej kategórii trikrát strieborná – druhé miesto obsadila na majstrovstvách Slovenska v Nitre, Mozolani Classic 3 v Žiline i majstrovstvách Európy v Santa Sussane. Na jeseň najskôr zvíťazila na nominačnej súťaži v Trenčíne, potom bola štvrtá na majstrovstvách sveta v Kyjeve a napokon si vybojovala bronz na Svetovom pohári v St. Pőltene. To je však už minulosť.

Zálusk na víťazstvo majú viacerí profíci na Mozolani Pro Classic! Ako dopadne Vaniš?

Český profesionálny kulturista do 212 libier (do 96 kg) Petr Vaniš sa minulý piatok zastavil v Žiline. Mal povinnosti u svojho sponzora a potom sa stretol s promotérom pripravovaného Mozolani Pro Classic Andrejom Mozolánim, v ktorého fitku neskôr absolvoval tréning ramien a brucha. Ešte pred tréningom sme ho vyspovedali.

Škadra, majster Európy 2013, má prípravu sťaženú povinnosťami na bojovom útvare

Vlaňajší majster Európy v kulturistike do 70 kg a pretekár SAKFST Miroslav Škadra sa síce zúčastňuje reprezentačných zrazov a pripravuje sa na jarné súťaže, ale v tejto chvíli je otázne, ako sa to všetko skončí a či tento 37-ročný športovec (narodeniny mal 25. marca) bude môcť obhajovať európsky titul.

Krakovský sa vracia na súťažné pódiá, na Mozolani Classic 4 chce presvedčiť rozhodcov

Dvadsaťdeväťročný člen Mozolani Trainings Fitness Clubu Martin Krakovský sa pripravuje na medzinárodné majstrovstvá Slovenska v kulturistike, ktoré budú súčasťou Mozolani Weekendu v Žiline. Na pódiu Doxxbet arény by sa mal predstaviť v kategórii do 95 kg.

Šádek túži uspieť aj na Mozolani Classic 4, ale životnú formu plánuje mať až na Olympii

Český kulturista Milan Šádek má nového trénera. Nie je ním nikto iný ako slovenský profesionál Marián Čambal. Obaja sa predstavia na Mozolani Weekende, ktorý sa uskutoční v Doxxbet aréne v Žiline. Tréner bude debutovať medzi profíkmi na Mozolani Pro Classic v kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs a zverenec bude štartovať na Mozolani Classic 4 v kategórii nad 95 kg.

Masters kategória na Mozolani Classic 4, na pódiu Doxxbet arény sa predstaví aj Jozef Píry

Na Mozolani Classic 4 bude okrem iného aj pohárová súťaž v kulturistike masters (nad 40 rokov). Organizátor Mozolani The Fitness Authority zaradil túto kategóriu po prvý raz do programu podujatia. Na pódiu DOXXbet arény sa tak v sobotu 3. mája predstaví tiež Jozef Píry, ktorý má v jarnej sezóne sympatické ambície.

Čambal bude na Mozolani Pro Classic debutovať medzi profesionálnymi kulturistami

Mozolani Pro Classic sa rozšíri o novú kategóriu. Organizátor Mozolani The Fitness Authority zaradil do programu podujatia aj Pro Women´s Physique, takže na pódiu DOXXbet arény v Žiline sa 4. mája 2014 predstavia profesionáli v štyroch kategóriách – Pro Bodybuilding 212 lbs, Pro Figure, Pro Bikini a Pro Women´s Physique.

Žilinčan Tabačiar chce na Mozolani Classic 4 uspieť a získať nomináciu na ME

Žilinský kulturista Tomáš Tabačiar je od 1. januára tohto roku v príprave na jarnú sezónu. Jeho cieľom je nominovať sa na európsky šampionát do Santa Susanny. O tom, či sa mu to podarí sa rozhodne na nominačnej súťaži, ktorou budú majstrovstvá Slovenska. Tie sa uskutočnia v Žiline (DOXXbet aréna) ako súčasť Mozolani Weekendu (3. a 4. mája).

Women´s Physique s Kyptovou zatiaľ nie je v programe Mozolani Pro Classic

Mozolani Weekend sa blíži a už dnes je isté, že v Žiline vystúpia špičkoví amatéri a profesionáli. Podujatie sa uskutoční 3. a 4. mája v DOXXbet aréne. Program je viac-menej už stanovený. Pre 30-ročnú českú profesionálku Kateřinu Kyptovú, ktorá uplynulý víkend trénovala v Mozolani Fitness Clube Solinky, je škoda, že na Mozolani Pro Classic nie je kategória Pro Women´s Physique.

Petr Vaniš odštartuje sezónu na Novom Zélende, ale v máji nebude chýbať na Mozolani Pro

O dva mesiace sa v Žiline uskutoční Mozolani Weekend (3. a 4. mája – DOXXbet aréna), ktorý bude výnimočný tým, že sa po prvý raz v histórii kulturistiky na Slovensku postavia na súťažné pódia amatéri i profesionáli. Jedným z kulturistov v kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs bude český profík Petr Vaniš, ktorý v pondelok 3. marca absolvoval v Mozolani Fitness Clube Hájik fotenie pre svojho sponzora a na druhý deň trénoval v Mozolani Fitness Clube Solinky.

Absolútnu majsterku Európy vo fitness Barboru Sečkárovú-Bunčákovú uvidíte v bikinách

Druhý najlepší športovec mesta Žilina za rok 2013, úradujúca absolútna majsterka Európy vo fitness Barbora Sečkárová-Bunčáková má vo svojich športových prioritách jasno. Jej cieľom bude obhájiť európske prvenstvo nielen vo svojej kategórii nad 163 cm, ale aj absolútny titul. Túto atraktívnu ženu uvidia diváci aj na Mozolani Classic 4 počas prvého májového víkendu.

Mozolani Classic 3 vyhlásili za najúspešnejšie športové podujatie roka 2013 v Žiline

Na slávnostnom vyhlásení Športovec roka mesta Žilina 2013, ktoré sa konalo 24. februára v Mestskom divadle v Žiline, zvíťazil v kategórii Najvýznamnejšie športové podujatie organizované žilinským klubom – Mozolani Classic 3. Stalo sa to už druhý raz v histórii a je to ocenenie práce každého, kto prispel k výbornej organizácii tohto športového festivalu.

Na Mozolani Classic 4 sa bude na čo pozerať, slovenské bikiny fitnesky padnú do oka každému

V Žiline sa 3. a 4. mája uskutoční Mozolani Weekend. Dejiskom dvojdňového podujatia bude DOXXbet aréna. Fanúšikovia sa majú na čo tešiť. Po prvý raz sa na Slovensku uskutoční profesionálna súťaž v kulturistike mužov, bodyfitness a bikiny fitness žien – Mozolani Pro Classic, ale o kvalitných pretekárov nebude núdza ani na amatérskom Mozolani Classic 4. Ten bude pozostávať z medzinárodných majstrovstiev v kulturistike a klasickej kulturistike mužov, pohárovej súťaže v bikiny fitness žien, pretekov v kulturistike juniorov (open) a kulturistike Masters (nad 40 rokov). Na organizácii Mozolani Classic 4 sa spolupodieľa SAKFST.

Čambal, Lenártová-Revajová, Weiterová a Majerníková na Mozolani Pro Classic

Organizátorom pripravovaného Mozolani Weekendu (amatérsky Mozolani Classic 4 a profesionálny Mozolani Pro Classic) každým dňom pribúdajú nové prihlášky. Hoci do štartu dvojdňového podujatia, teda do 3. mája, zostáva takmer desať týždňov a na prihlásenie je dostatok času, niektoré hviezdy majú vo svojej účasti v Žiline jasno už teraz. Podujatie sa uskutoční v DOXXbet aréne.

Nové kategórie na Mozolani Weekende, VIP hosťom Dennis Wolf, ktorý bude mať exhibíciu

Na žiadosť organizátora Mozolani The Fitness Authority urobil VV SAKFST zmeny vo váhových kategóriách amatérskych kulturistov, ktorí budú súťažiť o cenné kovy na medzinárodných majstrovstvách Slovenska v Žiline. Zmeny v kategóriách nastali aj v pohárovej súťaži v bikiny fitness, pričom novou disciplínou podujatia Mozolani Classic 4 budú preteky juniorov open v kulturistike.

Videorozhovor s Nikolou Weiterovou, slovenskou hviezdou Mozolani Pro Classic

Najväčším ťahákom pre našich fanúšikov budú na Mozolani Pro Classic v Žiline slovenskí profesionáli. V kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs Marián Čambal, v kategórii Pro Figure Natália Lenártová-Revajová a v kategórii Pro Bikini Jana Majerníková i Nikola Weiterová, ktorá nedávno absolvovala v Mozolani Fitness Clube sériu tréningov.

Najlepší športovec SAKFST 2013 si na Mozolani Pro Classic pozrie kategóriu Figure

O necelé tri mesiace sa uskutoční Mozolani Weekend (3. a 4. mája). Bude to najvýznamnejšie športové podujatie v kulturistike a vo fitness v histórii Slovenska. Na súťažnom pódiu v žilinskej DOXXbet aréne sa predstaví amatérska (Mozolani Classic 4) a profesionálna špička (Mozolani Pro Classic). Po prvý raz na Slovensku uvidíme súťažiť profesionálov v Top forme – kulturistov do 212 libier, ako aj pretekárky v kategóriách Figure a Pro Bikini.

Sexi bikina fitneska Nikola Weiterová chce byť na Mozolani Pro Classic v životnej forme

Rozšírením programu podujatia Mozolani Pro Classic, ktoré bude historicky prvou profesionálnou súťažou na Slovensku v kulturistike a fitness, o kategóriu Pro Bikini sa navýši aj celkový budget na finančné odmeny pre pretekárov. Celkové prize money na Mozolani Weekende bude 21 500 USD, pričom pre profesionálov je určených 15 500 USD a amatéri si rozdelia 6000 USD.

Mozolani Pro Classic bude ešte atraktívnejší, nová kategória Pro Bikini s Nikolou Weiterovou!

Pripravované podujatie Mozolani Pro Classic 2014 bude ešte prestížnejšie, ako sa predpokladalo. Na súťažnom pódiu DOXXbet arény vystúpia nielen profesionálni kulturisti v kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs a fitnesky v kategórii Pro Figure, čo je známe už dávnejšie, ale aj pretekárky v kategórii Pro Bikini. Ako nám potvrdil hlavný organizátor a promotér Andrej Mozoláni, túto najnovšiu kategóriu zastreší sponzor Amix Nutrition.

Aktuálne: Janka Majerníková už vlastní profesionálnu kartu

Úradujúca majsterka Európy v amatérskom bikiny fitness nad 168 cm Jana Majerníková sa dočkala. V piatok 17. januára jej prišla profi-karta, ktorá je nevyhnutná, aby mohla spečatiť svoju túžbu prestúpiť medzi profesionálky.

Zúčastní sa európska šampiónka Majerníková súťaže Mozolani Classic 4?

Jedna z najúspešnejších amatérskych bikiny fitnesiek na Slovensku, úradujúca majsterka Európy, Jana Majerníková nezaháľa, trikrát týždenne má silový tréning, ale nevynecháva ani aeróbnu činnosť, bez ktorej nemôže fungovať ani mimo prípravy. V stravovaní sa vrátila k diétnemu režimu.

Mozolani Weekend: na štarte budú traja majstri Európy – Škadra, Kokoška, Tabačiar

Začiatkom mája sa na Slovensku po prvý raz v histórii uskutoční profesionálna súťaž v kulturistike mužov. Mozolani Weekend 2014 (3. a 4. 5.) bude pozostávať z dvoch častí, amatérskeho Mozolani Classic 4 a profesionálneho Mozolani Pro Classic. Podujatie sa uskutoční v DOXXbet aréne

Na Mozolani Weekende budú aj amatérski a profesionálni kulturisti z arabských krajín

Ak všetko pôjde podľa plánu, tak 3. a 4. mája 2014 uvidia fanúšikovia v DOXXbet aréne v Žiline na Mozolani Weekende veľa pretekárov z arabského sveta. Hviezdou Mozolani Pro Classic 2014 by mal byť 40-ročný Sami Al Haddad z Bahrajnu, ktorý súťaží v kategórii kulturistika do 212 libier. Ten mal v roku 2013 veľmi kvalitnú fazónu, o čom svedčia jeho výsledky na prestížnych súťažiach. Bol bronzový na New York Pro, na Olympii skončil šiesty a na EVL´S Pro Prague obsadil druhé miesto.

Natália Lenártová-Revajová chce mať na Mozolani Pro Classic Top formu

Natália Lenártová-Revajová je športovkyňou telom i dušou, šport má vo svojom srdci a má ho veľmi rada. Od roku 2010 súťaží medzi profesionálkami v kategórii Figure, pričom veľké úspechy dosiahla už ako amatérka (dvojnásobná majsterka sveta a trojnásobná majsterka Európy v bodyfitness). V profi sa najvýraznejšie presadila na súťaži Nordic Pro 2013 (bronz) a Arnold Classic Europe 2012 (4. miesto). V našom aktuálnom interview nám znovu potvrdila, ako veľmi sa teší na Mozolani Pro Classic 2014, na ktorom chce štartovať.

Kulturisti, klasickí kulturisti a bikiny fitnesky prihláste sa na Mozolani Classic 2014!

Prihlášku na SAKFST medzinárodné majstrovstvá Slovenska v kulturistike i klasickej kulturistike mužov, ako aj na SAKFST medzinárodnú pohárovú suťaž v bikiny fitness a kulturistike Masters mužov open nájdete na stránke mozolani.com, ale táto registrácia bude pre pretekárov k dispozícii aj na webe SAKFST.

Ktorého účastníka Olympie porazil Andrej? Druhá časť exkluzívneho rozhovoru

Včera sme vám ponúkli prvú časť exkluzívneho rozhovoru s Andrejom Mozolánim po jeho návrate z Olympie v Las Vegas. Teraz pridávame druhú časť rozhovoru s týmto promotérom pripravovaného podujatia Mozolani Weekend 2014, v rámci ktorého sa uskutočnia SAKFST medzinárodné preteky v kulturistike a klasickej kulturistike mužov, pohárová súťaž v bikiny fitness žien a súťaž v kulturistike Masters, ako aj prestížne profesionálne preteky Mozolani Pro Classic 2014 - súťaž profesionálnych kulturistov do 212 libier a profesionálnych pretekárok kategórie Figure.

Príde Wolf na Mozolani Pro Classic? Prvá časť exkluzívneho rozhovoru s Andrejom

Po návrate z Las Vegas sme sa porozprávali s Andrejom Mozolánim, promotérom pripravovaného Mozolani Weekend 2014, v rámci ktorého sa uskutočnia SAKFST medzinárodné preteky v kulturistike a klasickej kulturistike mužov, pohárová súťaž v bikiny fitness žien a súťaž v kulturistike Masters, ako aj prestížne profesionálne preteky Mozolani Pro Classic 2014 - súťaž profesionálnych kulturistov do 212 libier a profesionálnych pretekárok kategórie Figure.

Wolf, Krásová a Piotrkowicz na stánku Mozolani Pro Classic

Na výstave športových potrieb, doplnkov výživy a ďalších výrobkov, spojených s kulturistikou a fitness Olympia Expo v Las Vegas vystavovalo zhruba 300 vystavovateľov. Samostatný prezentačný stánok tam mal po prvý raz v histórii aj slovenský promotér. Bol ním Andrej Mozoláni, ktorý na Expe propagoval svoju pripravovanú súťaž a pozýval pretekárov na Mozolani pro Classic 2014.

VIP hviezdy Mozolani Classic 2013 Heath a Lewis obhájili titul na Olympii

Tridsaťdvaročný americký profesionálny kulturista Phil Heath zvíťazil v Las Vegas na 49. ročníku najprestížnejšej súťaže na svete v pro-bodybuildingu Mr. Olympia, čím nielenže obhájil prvenstvo z vlaňajška, ale zaznamenal aj víťazný hetrik, keďže triumfoval aj v rokoch 2011 a 2012. Rovnako úspešne si počínal vo svojej kategórii aj Flex Lewis, a tak obe VIP hviezdy Mozolani Classic 2013 potvrdili v Las Vegas svoju kvalitu.

Andrej láka v Las Vegas hviezdy na svoju súťaž

Členovia Mozolani Teamu a Eastlabs Teamu už v Las Vegas absolvovali niekoľko rozhovorov s profesionálnymi pretekármi do 212 libier, účastníkmi IFBB Olympia Weekendu 2014.

Andrej absolvuje obed s promotérom Olympie

Andrej Mozoláni spolu so svojou manželkou Ankou budú chcieť v Las Vegas na výstave Expo v rámci Olympie Weekendu čo najlepšie odprezentovať svoje pripravované podujatie Mozolani Pro Classic 2014.

Mozolani Team vás pozdravuje z Las Vegas

Promotér pripravovaného podujatia Mozolani Weekend 2014 (Classic a Pro Classic) Andrej Mozoláni a jeho manželka Anna absolvovali dlhú cestu za "veľkú mláku". Zo Žiliny vyrazili 23. septembra necelú hodinu pred polnocou a smer USA nabrali na letisku v Budapešti. S medzipristátím vo Frankfurte nad Mohanom a Houstone prileteli do Las Vegas, kam dorazili po 27 hodinách cesty.

Kúpte si lístky na MC a MPC cez ticketportal!

Buďte v správny čas na správnom mieste! Po troch veľmi úspešných ročníkoch Mozolani Classic sa organizátori rozhodli posunúť latku o level vyššie a pripraviť niečo, čo tu ešte nebolo. Po prvý raz sa na Slovensku uskutočnia profesionálne preteky v kulturistike mužov a bodyfitness žien. Okrem toho sa na svojej súťaži predstaví slovenská špička v kulturistike, klasickej kulturistike mužov i bikiny fitness žien Slovenskej asociácie kulturistiky, fitness a silového trojboja, ktorá je členom IFBB. Vstupenky sú už v predaji v sieti ticketportal.

Sami al Haddad bude na Mozolani Pro Classic

Reprezentant Bahrajnu, 40-ročný Sami al Haddad, bude štartovať na Mozolani Pro Classic 2014 (súťaž profesionálnych kulturistov do 212 libier sa uskutoční 4. mája). Organizátorom MPC to potvrdil sám pretekár. Tento skvelý profesionálny kulturista chce čo najlepšie obstáť na svojom premiérovom štarte na prestížnom podujatí Olympia Weekend v Las Vegas.

Wolf na stánku Mozolani Pro Classic v Las Vegas!!

Jeden z najlepších profesionálnych kulturistov súčasnosti Nemec Dennis Wolf sľúbil, že počas Olympia Expo 2013 v Las Vegas navštívi stánok organizátorov Mozolani Pro Classic 2014. V sobotu 28. septembra tu bude od 10. do 12. h k dispozícii svojim fanúšikom.

Budeme mať stánok na Olympii a EVL´S

Najprestížnejšie podujatie na svete v profesionálnej kulturistike a vo fitness Olympia Weekend sa uskutoční 26. až 29. septembra v Las Vegas. Zúčastnia sa ho aj organizátori Mozolani Pro Classic.

Mozolani Classic a Mozolani Pro Classic

Chcete vedieť aktuálne horúce novinky ohľadne podujatia Mozolani Classic a Mozolani Pro Classic 2014, ktoré sa uskutoční 3. a 4. mája budúceho roku v Žiline (DOXXbet aréna)? Potom si prečítajte náš rozhovor s promotérom akcie Andrejom Mozolánim!

Vaniš chce štartovať na Mozolani Pro Classic

Český špičkový profesionálny kulturista, 41-ročný Petr Vaniš má momentálne súťažnú prestávku. Počas jeho návštevy Mozolani Trainings Fitness Clubu na Solinkách, kde trochu prevetral stroje, sme ho vyspovedali.

Mozolani Pro Classic na svetových weboch

V roku 2014 si pripomenieme 50 rokov existencie kulturistiky v Českolosvensku a toto výročie si určite pripomenú aj členovia Slovenskej asociácie kulturistike fitness, vrátane najvyššieho vedenia.

Mozolani Pro Classic 2014 v Žiline

Po troch veľmi úspešných ročníkoch Mozolani Classic (prvý v máji 2010, druhý v októbri 2012, tretí v apríli 2013) sa po súhlase prezidenta IFBB PRO Jima Maniona uskutoční v Žiline najväčšia kulturisticko-fitness akcia.

Partneri