Magazín
Adela to dokázala, v Lahti si vybojovala pro-kartu
dátum: 14.10.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Pretekárka SAKFST Adela Ondrejovičová uplynulý víkend zažiarila. Na súťaži Nicole Wilkins Fitness Championhips v Lahti získala v bodyfitness absolútne prvenstvo, čím si vybojovala profesionálnu licenciu.

Tentoraz ju rozhodcovia „nezarezali“ ako na Arnold Classic Europe v Madride (27. 9.), kde pódiovému rozhodcovi pripomínala svalovou hmotou pretekárku vo physique. Adelu 11. miesto na Arnolde zaskočilo, pocit krivdy ju zasiahol rovno do srdca, pôvodne totiž chcela na týchto pretekoch obhájiť titul z vlaňajška. Zároveň ju to však správne nasrdilo a vybičovalo. Už na Mozolani Fitness Cupe (5. 10.), ktorý bol nominačnou súťažou na MS, pôsobila na pódiu bezkonkurenčne.V Žiline bola skvele pripravená a v Lahti svoju formu ešte zlepšila. Nečudo, že vyhrala nielen svoju kategóriu, ale aj „absolutku“ na Nicole Wilkins Fitness Championhips.

Teraz Ondrejovičovú čaká ďalšia veľká výzva – IFBB majstrovstvá sveta v Montreale. Na pódium sa postaví buď 18. alebo 19. 10. Cieľ je jasný, minimálne ukoristiť jednu z medailí, samozrejme, najlepšie obhájiť svetový titul z MS 2013, prípadne si do svojej vitríny zaknihovať absolútne víťazstvo.

-ľch-