Magazín
Ako schudnúť (5. diel): Mirka mínus 14,2 kg za 10 týždňov
dátum: 26.05.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Redukčno-formovacie kurzy v Mozolani Fitness sú stále v ponuke, sú osvedčeným modelom, ako si zredukovať svoju hmotnosť a zlepšiť si postavu. Áno, naozaj fungujú, preto, ak potrebujete schudnúť, tak neváhajte a vyskúšajte, buď Easy Body (pre ženy) alebo Best Body (pre mužov).

Aktívny životný štýl

Inšpirujte sa výsledkami tých, ktorí to zúročili vo svoj prospech. Napríklad Mirka Sušienková v roku 2014 pod vedením osobného trénera Martina Chachulu schudla za desať týždňov 14,2 kg (na začiatku 78,5 kg, na konci 64,3 kg) a v páse sa zoštíhlila až o 20 cm. „Zistila som, ako sa dá zmeniť životný štýl, ako možno zaradiť pohyb do života a ako zlepšiť stravovanie. Spoluprácu s trénerom vrelo odporúčam. Je to veľká šanca pre všetkých, ktorí stratili motiváciu a nevedia sa vrátiť späť. Maťovi úprimne ďakujem.“ Pre Mirku sa aktívny pohyb stal už pevnou súčasťou jej života, udržiava sa v kondícii, v rámci svojich možností naďalej športuje a rada má aj outdoorove výbehy so psom. „V tie dni, keď sa mi nechce nič, sa premôžem a potom som rada, že som absolvovala tréning, po ktorom som plná energie. Nikdy som nemala v obľube cviky na nohy (výpady, drepy), ale treba sa prinútiť a odcvičiť to, lebo to prináša efekt,“ pousmiala sa Mirka Sušienková, ktorá svoj životný štýl hodnotí takto: „Som veselá, akčná, neriešim veci na silu. Rýchlo – jednoducho – akcia. Žiadna veľká príprava. Nerobím si stres. Snažím sa byť v pohode a byť aktívna.“ 

Špeciálne programy

V Mozolani Fitness sú stále v ponuke cenovo dostupné redukčno-formovacie kurzy Easy Body (pre ženy) a Best body (pre mužov), vďaka ktorým schudnete, vyformujete si postavu a zlepšíte si kondíciu i zdravie. Na základe úvodnej diagnostiky (zisťuje sa, aké stravovacie návyky ste mali doteraz, taktiež základné vstupné miery ako hmotnosť, výška, % tuku, obvody... ) vám osobný tréner vypracuje jedálny lístok a individuálny cvičebný plán. Špeciálne zostavené cvičenie na celé telo sa uskutočňuje pod dohľadom osobného trénera a je určené pre mužov i ženy bez ohľadu na vek, výkonnosť a hmotnosť. Jeden tréning pod odborným dohľadom trvá 60 minút vrátane rozcvičenia a strečingu, pričom osobný tréner vám upraví cvičenie podľa vašej aktuálnej výkonnosti a zdravotného stavu. Oslovte takých odborníkov, ktorí sa špecializujú na trénerskú a poradenskú činnosť a ktorí sú vám ochotní pomôcť pri vykročení za krajšou postavou, lepším zdravím a životnou pohodou. Oplatí sa vám vyskúšať špeciálny program!

EASY BODY

- diagnostika s konzultáciou

- jedálny lístok

- tréningový plán

- 8 hodín s osobným trénerom

- 8x vlastný vstup na kardio do Mozolani Fitness

BEST BODY

- diagnostika s konzultáciou

- jedálny lístok

- tréningový plán

- 10 hodín s osobným trénerom

- mesačná permanentka do Mozolani Fitness

Ďalšie informácie o možnostiach využitia týchto kurzov získate na www.mozolani.com alebo prostredníctvom infolinky 0911 511 880 či osobne na recepcii Mozolani Fitness ZOC Max Žilina.

 

Súvisiace články:

Ako schudnúť? (1. diel): Gabika mínus 52 kg za jeden rok!

Ako schudnúť? (2. diel): Peter mínus 33,6 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (3. diel): Jarmila mínus 24,6 za 10 týždňov

Ako schudnúť? (4. diel): Marta mínus 21,6 kg za 10 týždňov

Autor: Ľubomír Chochula