Magazín
Môžete sa tešiť na ďalšie novinky značky EXTRIFIT!
dátum: 20.01.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Výhradným dovozcom výrobkov značky Extrifit na Slovensku je od roku 2014 spoločnosť GDP, s. r. o., so sídlom v Michalovciach. Konateľom tejto spoločnosti je Gabriel Dobranský, ktorému sme položili zopár otázok.

Na snímke sú Andrej Mozoláni a Gabriel Dobranský (vpravo).

 

Doplnky výživy značky Extrifit sú obľúbené u kulturistov a vyznavačov životného štýlu fitness. O aké výrobky pre túto klientelu je najväčší záujem a prečo?

HARD CORE kulturisti obľubujú naše NO produkty kvôli dokonalému napumpovaniu svalstva a vysokej dávky energie, ktorú im tieto produkty dodajú. Tiež obľubujú BCAA 1800 Mg MEGA TABLETES kvôli vysokému obsahu BCAA v jednej tablete. Ľudia z kategórie fitness obľubujú naše BCAA INSTANT kvôli vynikajúcej chuti a možnosti výberu až z 9 príchutí, proteíny z rady CFM a HIGH WHEY kvôli vynikajúcej rozpustnosti, chuti a zloženiu. Vytrvalostní športovci si obľúbili IONTEX LIQUID, ktorý sa predáva aj s dávkovačom a v rôznych príchutiach.

Keď sa ponuka Extrifitu obohatila o výrobky pre kondičných cvičencov, bežcov a iných, boli od toho určité očakávania. Ako sa táto iniciatíva, podchytiť si širšiu klientelu a zväčšiť si svoje portfólium produktov, osvedčila? Bude sa v tom pokračovať?

Od začiatku výroby produktov EXTRIFIT sa značka zamerala na HARD CORE kulturistiku, ale postupom času sa dostávali do popredia aj fitness a vytrvalostné športy. Značka Extrifit, ktorá sleduje potreby trhu a svojich klientov, sa snaží uspokojiť potreby všetkých športovcov. EXTRIFIT je známy kvalitou svojich výrobkov, a preto sa aj v tomto segmente naše produkty udomácnili veľmi rýchlo. Zákazníkov, ktorí chcú kvalitu, neustále pribúda. Samozrejme budeme pokračovať v rozširovaní portfólia výrobkov, aby sme dokázali uspokojiť čo najširšiu športovú verejnosť.

Na aké novinky sa môžu fanúšikovia a zákazníci tešiť v roku 2017?

V roku 2016 sme postupne priniesli na trh revolučné výrobky v gélovej forme, ktoré sa tešia svojej obľube preto, že športovci so sebou nemusia nosiť celé balenia, ale jednoducho si so sebou ráno zoberú jeden sáčok, ktorý po použití jednoducho vyhodia. Výrobky v gélovej forme sa vyznačujú rýchlou vstrebateľnosťou. Nová a úplne jedinečná forma aminokyselín v peptidickej forme zabezpečia to, aby celé použité množstvo sa dostalo priamo do svalov bez strát a bez problémov s trávením. Pribudli nám aj nové príchute výrobkov CARNITINE LIQUID, HERO, nový rad hydrolyzovaných proteínov HYDRO 90, CFM a HIHG WHEY proteínov. Nové príchute neobišli ani ISOBEEF, kde prišli na trh hneď 3 nové príchute. V roku 2016 sme uviedli na trh opäť jedinečný produkt FLEXAIN, ktorý výborne chutí, zabezpečí vám pitný režim a dokonale si poradí s bolesťou kĺbov. Do predaja sme dali aj nové nízko sacharidové proteínové tyčinky EXXE v 4 príchutiach. Obsahujú kúsky ovocia, čokolády, orechov a pritom sú vhodné aj do diéty. Zákazníci si obľúbili aj nový NO produkt AGREZZ, ktorý už máme v 4 príchutiach a ktorý dokáže ľudí poriadne nakopnúť na tvrdý tréning, pri ktorom sa určite zapotia. Novinky neobišli ani kategóriu oblečenia a doplnky, kde nám pribudli dámske tričká, legíny, šálky na kávu, pivový krígeľ, kľúčenky, USB, bagy, perá, kalendáre. A pribudla nám aj nová kategória Fitness Potraviny. Po spustení predaja fitness potravín BREAK, RICE, PUDING, PANCAKE sa spustilo nákupné šialenstvo a momentálne sú skoro všetky príchute vypredané a dostupné budú až koncom mesiaca ( jednoducho nestíhame vyrábať). V tomto roku by sme sa mali dočkať aj ďalších nových produktov, no konkurencia nespí a sleduje nás, a preto vám nesmiem prezradiť nič viac, len to, že sa máte na čo tešiť.

Značka Extrifit sa už na Slovensku etablovala, koľko máte odberateľov a ktorý región, resp. oblasť Slovenska je najlepšie pokrytá a naopak?

Neustále nás oslovujú ľudia so žiadosťou o spoluprácu, počet odberateľov sa stále mení a zastúpenie máme už asi vo všetkých regiónoch. Je bohužiaľ veľa predajcov, ktorí od nás neodoberajú originálne výrobky, ale od niekoho iného výrobky pochybného pôvodu a neistej kvality. Snažíme sa s tým bojovať, aby sa na Slovensku predávali len originálne výrobky 100% kvality.

Podporujete, sponzorujete nejakého športovca? Ak áno, prečo?

Momentálne sponzorujeme len Tomáša Tabačiara ktorý momentálne na základe svojich úspechov a dosiahnutých výsledkov prestúpil do PRO kategórie. Máme v pláne rozšíriť náš tím aj o ženské pohlavie, ale momentálne ešte nie sme rozhodnutí, s kým začneme rokovať. Český EXTRIFIT má najväčší tím športovcov, ktorých sponzoruje. My sme sa rozhodli, že budeme tiež podporovať slovenských športovcov, a preto sme založili EXTRIFIT SLOVAKIA TÍM. Je to forma podpory a vlastne odmeny športovcov za ich výkony a samozrejme reklama pre značku . Robíme aj podporu pre nesponzorovaných športovcov, kde vrátime všetok tovar, ktorý nakúpili na našej stránke v určitom období a umiestnili sa na prvom mieste na majstrovstvách SR a 50 % vrátime tým na druhom a treťom mieste. Máme aj bonusový systém odmeny, kde už pri piatej objednávke a súčte hodnoty nad 200 eur alebo jednorazovému odberu v hodnote nad 350 eur si môžete vybrať výrobok z bonusového zoznamu zadarmo k vašej objednávke. Toto všetko je určitá forma podpory športu na Slovensku, v ktorej samozrejme budeme pokračovať a uvažujeme aj nad založením EXTRIFIT SLOVAKIA KLUBU.

Na snímke je Tomáš Tabačiar.

 

Aké akcie budete organizovať v roku 2017, uskutoční sa na Slovensku ďalší diel Extrifit Trainings Day?

TRAINING DAY sa stal veľmi obľúbenou akciou s vysokou návštevnosťou. Naposledy sme v Žiline vytvorili rekord v účasti, keď v kinosále v ZOC Max nebolo jediné voľné miesto. V roku 2017 plánujeme samozrejme možno, že aj viac takýchto podujatí. Rozmýšľame aj o zorganizovaní súťaže v kulturistike, plánujeme robiť ochutnávku na väčšine súťaží organizovaných pod SAKFST a uvidíme, či zorganizujeme aj semináre s niektorými členmi EXTRIFIT tímu.

Autor: Ľubomír Chochula