Magazín
Špeciálne programy fungujú a sú vyskúšaným modelom
dátum: 16.01.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Cvičenie pod odborným dohľadom má svoje výhody, preto ak chcete schudnúť komplexne a bez zdravotných následkov, zlepšiť si postavu a zvýšiť kondíciu, potom zbytočne neexperimentujte a radšej sa zverte do rúk kvalifikovaného osobného fitness trénera.

 

DARČEK – stiahni si VIP vstup a budeš cvičiť zadarmo!

 

Tréner na nezaplatenie

Kvalitný osobný tréner dobre poradí v oblasti tvorby cvičebného plánu a jedálneho lístku, dokáže vás motivovať a inšpirovať, ale naučí vás aj cvičiť technicky správne. Ak ste začiatočník, radu profesionálneho odborníka oceníte o to viac. Osobný tréner vám na základe diagnostiky aktuálneho stavu vášho organizmu nastaví primeranú záťaž a následne vás nasmeruje na cestu pozvoľného a bezpečného zvyšovania úrovne zdatnosti. On vám pomocou rôznych postupov vyhodnotí množstvo svalov, percento zásobného ruku, výskyt svalových nerovnováh, čím odhalí to, čo nie je vidieť na prvý pohľad. Rady osobného trénera sú na nezaplatenie pre ľudí, ktorí nevedia, ako cvičiť a ako sa správne stravovať, pre tých s nadváhou a obezitou, ale aj pre osoby, ktoré sa zotavujú z nejakej choroby, prípadne pre deti a starších cvičencov. Nejde iba o samotné rady, ale o celkové vedenie, ktoré môže zásadne zmeniť kvalitu vášho života. Takže bez ohľadu na to, aký máte talent, rada experta je jednoducho neoceniteľná, ak chcete dosiahnuť požadované výsledky, zmeniť svoju postavu, zvýšiť fyzickú zdatnosť, znížiť riziko zranení a zlepšiť zdravie i psychiku. Spolupráca s osobným trénerom vám umožní dlhodobo ovplyvňovať stav svojho zdravia.Vyskúšajte aj vy naše špeciálne programy, redukčno-formovacie kurzy Easy Body (pre ženy) a Best Body (pre mužov), ktoré fungujú!

BEST BODY

EASY BODY

Super výsledky

Jarmila Tabačárová pred dvomi rokmi v celoslovenskej súťaži v chudnutí Mozolani Fit Body radikálne znížila svoju hmotnosť. Na štarte vážila 107,6 kg, ale desaťtýždňové intenzívne cvičenie pod dohľadom osobného trénera Tomáša Haferu prinieslo ovocie, v cieli vážila 83 kg. „Najťažšie počas tých desiatich týždňov bolo dodržiavať stravu. Človek, keď má rodinu, musí variť a fungovať v nej, tak strava je najtvrdší oriešok. Predtým som zvykla jesť dvakrát denne a to poriadne, čo bolo zlé, ale potom som sa naučila jesť pravidelne, prešla som na systém piatich až šiestich menších porcií denne a na zdravý jedálniček, ktorý mi vypracoval môj tréner. Trénovala som každý deň okrem nedele. Veľmi sa mi zmenil život. Neverila som, že sa môžem takto rozhýbať. Keď som videla mladé dievčatá, ako na tej plošinke vo fitnescentre cvičia chrbát, hovorila som si: Bože, toto ja v živote nedokážem. Ale môj tréner Tomáš mi oponoval a mal pravdu. Stálo to za to odriekanie a za tú drinu...“

Skĺbiť domáce, pracovné i tréningové povinnosti nebolo ľahké. Chodiť do práce na tri smeny (na striedačku po týždni), starať sa o rodinu, cvičiť naplno a pritom fungovať bez cukru, to veru nebolo med lízať. „Našťastie mi pomohli moji blízki, ktorí mi všetci držali palce,“ dodala Jarmila Tabačárová, ktorá v treťom týždni chudnutia musela bojovať sama so sebou. Práve vtedy sa ukázalo, aká dôležitá je podpora rodiny, ale aj trénera. Vďaka tomu svoje kritické chvíle, keď sa cítila fyzicky i psychicky na dne, prekonala a vrátila sa na správnu cestu, čím sa v cieli po desiatich týždňoch mohla tešiť z úbytku hmotnosti takmer 25 kg a zo zoštíhlenia v páse o 24,5 cm.

Dokážete to aj vy!

Alfou a omegou je zmena životného štýlu, vhodne zvolený jedálniček, správny tréningový plán, stanovenie si reálnych cieľov, motivácia a pevná vôľa. Špeciálne programy ušité na mieru sú vyskúšaným modelom, ako sa zbaviť nadváhy, ako si vyformovať postavu, ako si zlepšiť kondíciu a upevniť zdravie, lebo redukcia hmotnosti je proces, ktorý, aby bol efektívny a neuškodil vám, musí byť postupný, primeraný a kontrolovaný. Jarmile Tabačárovej v chudnutí a premene postavy pomohol práve redukčno-formovací kurz Easy Body v Mozolani Fitness. Aj vy to dokážete, ak budete chcieť!

Súvisiace články:

DARČEK – stiahni si VIP vstup a budeš cvičiť zadarmo!

Ako si splniť novoročné predsavzatie? S nami to dokážete a schudnete!

My vám poradíme a pomôžeme, vieme ako na to!

Autor: Ľubomír Chochula