Magazín
Denník finalistov – deviaty týždeň Zdenky Macangovej
dátum: 10.04.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Je pred nami posledný týždeň. Pre mňa je to však týždeň, ktorý síce končí ale len čo sa týka súťaže. Začína mi vlastná príprava, ktorou chcem podoťahovať to, čo nebolo možné urobiť cez týchto 10 týždňov.

 

Niektoré veci sú jednoducho nereálne zvládnuť za taký krátky čas a keď má niekto na určitých partiách toho tuku viac a ukladal sa tam niekoľko rokov, je naivné si myslieť, že 10 týždňov to urobí. Takže makať budem ďalej, kým nebudem spokojná. Táto súťaž mi však veľmi pomohla, čo sa týka motivácie, ktorú som stratila. Znovu ma nakopla, znovu som sa rozbehla a mám obrovskú chuť pokračovať. Tento týždeň sme absolvovali aj cvičenie pilates. Ja som to skúsila prvýkrát a musím povedať, že pre mňa „nudné“ ale každopádne by som tento druh cvičenia ocenila pred tréningom a aj po ako strečing. Koniec koncov .....každá aktivita má svoj význam.

Takže poďme....posledný týždeň, posledná makačka pred finálovými výsledkami. Tie mimochodom budú už v nedeľu a nie v pondelok, tak len dúfam že si ju svojimi konečnými číslami nepokazím ale že si nedeľný obed naozaj aj zaslúžim.

Autor: Zdenka Macangová

MOZOLANI FIT BODY 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor a top partner: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný mediálny partner: Arena Sport

Hlavný web partner: Diva.sk

Partneri: Extrifitslovakia, Ekomedica, Spirit grill & bar, Profimas, Aloxxi, Maďufa, lukasmacek photography

Mediálni partneri: TV Severka, Žilinský večerník, MY Žilinské noviny, zilina.sme.sk, ronnie.cz, TV Turiec