Magazín
Denník finalistov – piaty týždeň Marty Paľuchovej
dátum: 11.03.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
V sobotu 5. 3. som mala voľno, na druhý deň v nedeľu som absolvovala masáž v Profimase. Hoci som si naplánovala, že pred masážou si pôjdem zacvičiť, situácia sa vyvinula inak, že som musela ísť so psíkom na veterinu, kde som sa zdržala, a tak som nestíhala. Preto som si dala voľnú nedeľu.

 

Pondelok 7. 3.: Bola som v práci, odkrútila som si 12-hodinovú zmenu, potom som absolvovala silový tréning vo fitku pod vedením môjho trénera Tomáša Haferu. Po tréningu mi oznámil, že si spravíme na druhý deň sacharidový deň.

 

Utorok 8. 3.: Ten cheat day sme trochu upravili, lebo som sa bála toho, že sa rozožeriem aj vecami, ktoré už nemusím. Na raňajky som mala 3 vaječné bielka a namiesto ananásu som si dala jabĺčko a pomaranč. Celá natešená a nabitá energiou som išla do fitka: Robila som si plány stráviť 90 minút na schodovom trenažéri, ale žiaľbohu, po hodine mi prišlo zle, ledva som dobehla na záchod, kde celé raňajky skončili v mise. Ale nevzdala som sa a zvyšnú polhodinu som potom dokončila, čiže plánovaných 90 minút som splnila, hoci s tou spomínanou prestávkou. Myslím si, že som prekvapila aj trénera Tomáša, ktorý predpokladal, že po tom mojom predstavení na záchode už nepôjdem cvičiť, ale mne bolo celkom dobre. Po príchode domov z fitka som si uvarila veľmi výdatný diétny kurací guľáš s ryžou a to som jedla až do večera, kým som nešla do práce. Ovocie som mala na raňajky, desiatu, olovrant a večeru.

Streda 9. 3.: Znovu mi nebolo dobre, lebo som to prehnala s citrónovou vodou, pobolieval ma žalúdok. Ale tréning som si odkrútila, zvládla som aj kardio. Potom som vyradila citrónovú vodu a do večera mi bolo fajn.

Štvrtok 10. 3: Ráno som sa zobudila plná energie, elánu a odhodlania, nič ma nebolelo, absolvovala som silový tréning. Potom sme mali spoločnú akciu v Hip Hop Centre Žirafa Žilina, kde sme tancovali a bolo to lepšie ako kardio, bolo to oproti tým mojim jednotvárnym schodom oveľa pestrejšie.

Piatok 11. 3.: Po 12-hodinovej 'šichte' v práce som mala tréning vo fitku.

 

Tento týždeň som po prvý raz zaradila suplementy Extrifitu – Synephrine, coffee, Thermogell. Snažím sa mať aj tzv. outdoor kardio, prechádzky so psíkmi, pričom jeden je záchranársky. Nuž, letí to rýchlo, piaty týždeň, čiže polovica je za nami. Chytám druhý dych, zatiaľ mám perfektné výsledky, musím zaklopať. Určite to nechcem zabaliť. Naopak, dúfam, že takto to pôjde ďalej. Môj tréner Tomáš vie, že sa snažím, aj keď som niekedy protivná. Minule som bola na neho hnusná a ako ospravedlnenie dostal odo mňa čokoládu. Budeme makať, musíme urobiť všetko pre to, aby bol výsledok čo najlepší.

Autor: Marta Paľuchová

MOZOLANI FIT BODY 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor a top partner: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný mediálny partner: Arena Sport

Hlavný web partner: Diva.sk

Partneri: Extrifitslovakia, Ekomedica, Spirit grill & bar, Profimas, Aloxxi, Maďufa, lukasmacek photography

Mediálni partneri: TV Severka, Žilinský večerník, MY Žilinské noviny, zilina.sme.sk, ronnie.cz, TV Turiec

Zobraziť galériu (12)