Magazín
Denník finalistov – tretí týždeň Marty Paľuchovej
dátum: 26.02.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
V pondelok (22. 2.) sa stala veľká zmena, čo sa týka mňa osobne. Keďže sa blíži jarné upratovanie, tak som upratovala aj ja – v hlave. Prehodnotila som veľa vecí a usporiadala si priority. Výsledok je, že v pohode vydržím 60 minút na schodovom trenažéri. Môj tréner Tomáš Hafera mi dáva stále zabrať, keďže čas sa kráti, musíme pridať, aby sme splnili vytýčený cieľ. V strave fungujem podľa vypracovaného jedálnička.

V utorok (23. 2.) som deň začala raňajkami, ktoré pozostávali z jogurtu a granátového jablka, je to príjemná zmena. Na desiatu som si dala 96 % šunku a celozrnný chlieb. Na obed som si urobila špagety s brokolicovo-karfiolovým pyré a šampiňóny. Potom som sa venovala doma psom a večer som sa potila vo fitku na kardiu.

V stredu (24. 2.) som mala náročný pracovný deň, ale napriek tomu som nevynechala večerné kardio. Tradične som hodinu okupovala schodový trenažér. Do postele som padla polomŕtva.

Vo štvrtok (25. 2.) som do fitka nabehla hneď ráno o 8.00 h, kde ma už čakal môj tréner Tomáš a opäť ma nešetril. Posilňovali sme hlavne vrchnú časť tela. Ale nechýbali ani obľúbené výpady, bez ktorých ani jeden tréning nemôže byť. Po silovom cvičení som ešte hodinu makala na schodoch a večer hurá na nočnú zmenu do práce. S nabalenou stravou v krabičkách to nebol problém vydržať do rána.

V piatok (26. 2.) ráno hneď po nočnej zmene viedli moje kroky do fitka. Cítila som únavu, tak som si v kaviarni Mozolani Fitness dala kávu a čaj, čo ma nakoplo. Ešte pred tréningovou jednotkou som zvládla polhodinu šliapať na schodoch. Potom sme s mojím trénerom cvičili hlavne nohy, na ktorých už cítim a vidím zmeny. Po tréningu ma v kancelárii Mozolani Fitness čakalo prekvapenie. Keďže náš milý redaktor Ľubo prehral stávku, že nevydržím hodinu makať na schodoch už do tretieho týždňa, získala som od neho zväzok čerstvej mrkvičky. A tú hneď využijem doma na varenie diétnej sviečkovej.

Ani sa nestíham čudovať, že už je tretí týždeň za nami a štvrtý klope na dvere. Musím zabrať, keďže cieľ je jasný a blíži sa míľovými krokmi. Aj keď som vyčerpaná, mám viac síl a odhodlania prekonať samú seba. Zvládam to aj vďaka tomu, že mám vo svojej blízkosti ľudí, ktorí ma podržia najviac práve vtedy, keď už ja nemôžem. Za to im veľmi pekne ďakujem.

Autor: Marta Paľuchová

MOZOLANI FIT BODY 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor a top partner: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný mediálny partner: Arena Sport

Hlavný web partner: Diva.sk

Partneri: Extrifitslovakia, Ekomedica, Spirit grill & bar, Profimas, Aloxxi, Maďufa, lukasmacek photography

Mediálni partneri: TV Severka, Žilinský večerník, MY Žilinské noviny, zilina.sme.sk, ronnie.cz, TV Turiec

 

Zobraziť galériu (11)