Magazín
Denník finalistov – druhý týždeň Marty Paľuchovej
dátum: 19.02.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Na minulú sobotu (13. 2.) som sa veľmi tešila. Najskôr som v Mozolani Fitness absolvovala hodinové kardio (schody a bicykel) a potom som išla na masáž do Profimasu, kde som si zvolila metódu lymfodrenáž. Tam mi povedali, že mi stagnuje lymfa, a tak ju treba rozhýbať. V nedeľu 14. 2. som mala voľný deň.

V pondelok 15. 2. som nabehla na nový stravovací systém, s ktorým so veľmi spokojná. Mám na výber z viacerých možností a ani jedno jedlo nie je také, ktoré by mi nechutilo. Na raňajky som mala jogurt a ananás. Mňam. Desiata – vajíčka a celozrnný chlieb. Na obed som si urobila grilovanú zeleninu s lososom. Olovrant – tofu a zelenina. Večera – cottage. Cez deň som absolvovala silový tréning s mojím trénerom Tomášom Haferom, na ktorom mi dal opäť zabrať. Moje obľúbené výpady nesmeli chýbať a ako bonus k tomu pridal drepy. Po tréningu som si ešte dala 20-minútové kardio. Domov som sa takmer doplazila, ale so šťastným pocitom, že som to zvládla.

V utorok 16. 2. som mala iba kardio a kopec domácich povinností. Jedálniček bol podobný ako v pondelok.

V stredu 17. 2. som po školení absolvovala tréning s Tomášom, bolo to ako vždy dosť náročné a opäť ma nešetril. Po tréningu bolo znovu kardio. Po príchode domov sa na mne prejavila únava, zaspala som už o 20. h.

Vo štvrtok 18. 2. som nevynechala kardio vo fitku. Hneď po skončení pracovných povinností som sa vrhla na bicykel a schody. Počas cvičenia som mala krízu, ktorú mi našťastie Tomáš pomohol prekonať. Bez neho by som náročné kardio nedokončila... Ďakujem!

V piatok 19. 2. sa mi hneď od rána nedarilo. Bola som nervózna, nevyspatá, unavená, podráždená. Do fitka som išla s nechuťou. Tréning mi dal ako vždy zabrať. Nechýbalo ani 20-minútové kardio po tréningu, ktoré som napriek náročnému silovému cvičeniu zvládla. Z fitka som odchádzala s dobrou náladou a hrejivým pocitom na duši.

Druhý týždeň bol náročnejší ako ten prvý, ale sama sa nestačím čudovať, ako rýchlo to beží. Prakticky na každom tréningu si siaham až na dno svojich síl, ale už cítim prvé zmeny na svojom tele a to ma posúva vpred. Veľa priateľov ma povzbudzuje a drží mi palce, z čoho mám radosť. Teším sa na to, čo prinesie tretí týždeň.

Autor: Marta Paľuchová

 

Sledujte chudnutie finalistov projektu na www.mozolani.com  

MOZOLANI FIT BODY 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor a top partner: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný mediálny partner: Arena Sport

Hlavný web partner: Diva.sk

Partneri: Extrifitslovakia, Ekomedica, Spirit grill & bar, Profimas, Aloxxi, Maďufa, lukasmacek photography

Mediálni partneri: TV Severka, Žilinský večerník, MY Žilinské noviny, zilina.sme.sk, ronnie.cz, TV Turiec

Zobraziť galériu (9)