Magazín
Noro Zajac kúsok od medaily, skončil štvrtý na Olympia Amateur Spain
dátum: 13.06.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Slovenský reprezentant v kulturistike, pretekár Mozolani Trainings a člen Extrifitslovakia tímu Norbert Zajac sa dnes v Malage-Torremolinos na Olympia Amateur Spain predstavil v životnej forme, medailu mal na dosah, ale napokon obsadil 4. miesto.

Po 4. mieste na ME 2015 v Santa Susanne skončil rovnako štvrtý aj na Olympia Amateur Spain, kde tiež štartoval v kategórii do 80 kg. Norbert Zajac túžil v Malage po medaile, čo sa nepodarilo, ale formu mal lepšiu ako na Európe', čo bol hlavný cieľ. Jeho tréner Andrej Mozoláni, ktorý bol v Španielsku s ním, z miesta dejiska podujatia napísal: "Noro bojoval zo všetkých síl, pozíciu nemal jednoduchú, ale spomedzi 19 borcov sa nestratil. Mal životnú formu, postúpil do finále a obsadil nepopulárne, ale solídne štvrte miesto. Moje hodnotenie jeho výsledku je pozitívne. Z hľadiska úspešnosti ho hodnotím vyššie ako zisk titulu majstra sveta v juniorskej kategórii (2012). Týmto výsledkom potvrdil, že právom patrí vo svojej kategórii medzi európsku elitu."

Na snímke je Norbert Zajac, ktorý mal v Malage lepšiu formu ako na ME v Santa Susanne.

 

Kulturistika muži do 70 kg

1. Antonio Herrera (Španielsko)
2. Jonay Mesa Navarro (Španielsko)
3. Hussain Alhashem (Kuvajt)
4. Ignacio Varela (Španielsko)
5. Josep Gambin (Španielsko)

Kulturistika muži do 80 kg

1. Michel Perez (Španielsko)
2. Alberto Galan (Španielsko)
3. Mohamed Alrashed (Kuvajt)
4. Norbert Zajac (Slovensko)
5. Petros Pavlou (Cyprus)
6. Marek Vomáčka (Česká republika)

 

Kulturistika muži do 85 kg

1. Nicolas Vullioud (Švajčiarsko)
2. Josep Merino (Španielsko)
3. Andres Corrales (Španielsko)
4. Adel Mohammad (Kuvajt)
5. Isaquiel Balbi (Brazília)
6. Juan Martin Munoz (Španielsko)

Kulturistika muži do 90 kg

1. Ahmad Ashkanani (Kuvajt)
2. Manuel Canadillas (Španielsko)
3. Samir Troudi (Švédsko)
 

Kulturistika muži do 100 kg

1. Miha Zupan (Slovinsko)
2. Ludovic Bogaert (Francúzsko)
3. Valantis Dokos (Grécko)
4. Usman Bathily (Španielsko)
5. Marti Pozzi (Španielsko)
6. Eduardo Urrutikoetxea (Španielsko)

Kulturistika muži nad 100 kg

1. David Hoffmann (Nemecko)
2. Stefano Di Muzio (Taliansko)
3. Marek Szostak (Nemecko)
4. Petr Března (Česká republika)
5. Fabio Petruio (Taliansko)
6. Sulaiman Altarkait (Kuvajt)

Kulturistika muži - absolútny víťaz

1. David Hoffmann (Nemecko)

-ľch-

EXTRIFITSLOVAKIA podporuje Norberta Zajaca

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.