Magazín
Chudnutie finalistov – 34. a 35. deň premeny
dátum: 09.03.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Počas minulého víkendu absolvovali finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život, ktorý je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí Mozolani Fit Body 2015, svoj 34. a 35. deň premeny.

JANA ŠMEHYLOVÁ (trénuje ju Martin Chachula)

Tak tieto tri dni boli úplne úžasné...Piatok začal treningom s mojím trénerom Martinom Chachulom. Bolo to super, až na tie schody, ktoré mi stále robia problémy. Tento deň som mala úplne senzačný, lebo večer sme isli spolu s finalistkou Jarkou na wellness. Chceli sme sa trochu posaunovať pred sobotňajším vážením a hlavne troška relaxu. Poplávali sme si, vyskúšali sme si aj jacuzi...bolo fakt super....Strašne som sa bála soboty a váženia...pretoze som sa dlho nevážila...a bála som sa, čo mi ukáže váha...no váha ukázala 70,1 kg. Veľmi ma to potesilo, aj keď to nie je ešte 10 kg, aj tak ja som bola šťastná a za to patrí veľké ďakujem hlavne môjmu trénerovi Martinovi Chachulovi, že mi v tom pomáha. Teraz nás ešte čaká 5 týždňov, tak musím riadne makať, aby sa mi podarilo čo najviac schudnúť a vyformovať si postavu. Popoludní sme boli v reštaurácii Spirit degustovať jedlo, hneď 3 chody. Bolo úžasné. Priznám sa, keď sme prišli do restaurácie, nemala som dobrú náladu. Bola som veľmi hladná, ale ked som videla také famózne jedlo, tak sme sa vsetci potešili. Ja som samozrejme vsetko zjedla a po obede som mala uz super náladu. V nedeľu som sa venovala rodine. Boli sme spolu so synčekom Samkom na prechádzke v lesoparku. Bolo nádherne, tak sme to využili, malý sa tam vybláznil. Bolo nádherne.

 

JARMILA TABAČÁROVÁ (trénuje ju Tomáš Hafera)

Piatok 6. 3. 2015. Dnes som si zobrala v práci dovolenku, aby som mohla v sobotu do obeda cvičiť. Presunula som si tréning na 17.00 h a velmi sa naň teším. Tréningy sú v poslednej dobe super, telo už prestalo štrajkovať, začalo poslúchať, tak sa snažím všetko odcvičiť, ako mi káže tréner. Po tréningu ideme s Jankou na wellness, ideme si dopriať trošku po tej drine oddych. Navštívime saunu, bazén.... Ľudia super oddych a relax....Načerpali sme tam veľa síl do ďalšieho boja.

Sobota 7. 3. 2015. Dnes máme prvé váženie po piatich týždňoch. Ráno odchádzam do fitka s rešpektom, no uplne pokojná, veď som urobila všetko preto, aby bol výsledok čo najlepší. Pomaličky sa schádzame a sme plní očakávania, ako sme na tom. Na moje veľké prekvapenie som schudla najviac z nás finalistov .Veľmi ma to potešilo, no nesmiem zaspať na vavrínoch a musím makať ďalej, veď je ešte dlhá cesta pred nami . Po vážení nás čaká spoločný tréning s Miškom Kyselicom. Spoločné tréningy mám veľmi rada, navzájom sa povzbudzujeme a je na nich super uvoľnená atmosféra. Po tréningu odchádzame do podniku SPIRIT na ochutnávku zdravého jedla. Boli sme tak neskutočne hladní, nevedeli sme sa už dočkať, kedy nám donesú predje dlo. Ako predjedlo bol šalát s krevetami, priznám sa, jedla som ich prvýkrát, no chutili mi. Ako polievočka bola paradajková, tá bola naozaj famózna, chutila mi najviac. Druhý chod sme mali bravčovú panenku so zeleninkou, tiež to bolo vynikajúce. Potom ma čakala masáž v PROFIMAS, kde pani Katka odviedla skvelú prácu a veľmi sa teším zase na budúci týždeň. Večer nás čakal live prenos ,kde sme sa opäť stretli všeci.

Nedeľa 8. 3. 2015 Dnes mám ako vždy úplne voľný deň .Venujem sa rodine a naozaj len relaxujem .

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

-ľch-