Magazín
Chudnutie finalistov - 22. deň premeny
dátum: 24.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Ako finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015) zvládli svoj 22. deň premeny?

MARIÁN ĎURANA

Pondelok:

Dnes som sa cítil veľmi dobré. Včera som sa najedol sacharidov a pribral som 2,2 kg. To sme aj očakávali, preto som dnes chcel zabojovať a vypotiť čo najviac. Už od rána som bol v pohode, a tak som si dal 10 minútový orbitrek, rozcvička na celého tela a 45 minút schody. Výsledok - prepotené termo oblečenie, mikina a aj tepláky. Silový tréning bol super. Podarilo sa mi cvičiť s ťažšími váhami, čomu som sa radoval. Radosť netrvala dlho, po tréningu som si chcel dať nejaké ľahšie kardio, ale Noro bol proti. Jednoznačná odpoveď bola schody. Ma nasrdil, ale šiel som, veď on je tréner a musím počúvať. Po obede som ešte absolvoval brankársky tréning a mal som toho už dosť. Večer som nevydržal, a tak som sa postavil na váhu a stalo to za tú námahu. Bolo to 99,5 kg. Za dnešok sa mi podarilo dať dole 1,8 kg, ktoré som nabral včera.

 

JARMILA TABAČÁROVÁ

Dnes nám začína už štvrtý týždeň. Začala som ho s úsmevom a dobrou náladou. Dúfam, že už mám po chorobe aj kríze a už bude len dobre. Doobeda som bola v práci a potom ma čakal tréning s trénerom. Veľmi som sa naň tešila, lebo tie posledné boli len také mierne a čas nás tlačí a my musíme makať. Takže som sa riadne spotila, po tréningu bolo ešte krátke kardio. Niečo nakúpiť hlavne priateľovi a synovi lieky, lebo sú stále choručkí. Doma má čaká varenie a je koniec dňa. Som zvedavá, čo prinesie ten ďalší.

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

-ľch-